WITAM!!!!!!!!!!!!!!!!
MUSZĘ WYNAJĄĆ NIANIE! CZY KTOŚ WIE ILE SIĘ TERAZ PŁACI ZA GODZINĘ LUB ZA DZIEŃ (8H DZIENNIE) DZIĘKUJE CZEKAM NA WIADOMOŚCI
14 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...