Hej! Wie ktoś może jak po polsku bedzie się nazywała część samochodowa która po norwesku "zwie sie" się FOLDELER??? Z góry dziękuje.
14 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Szukamy stolarzy i pracowników budowlanych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku. Oferujemy stabilną pracę w firmie cenionej za dokładność i precyzję. Chcesz być częścią naszego zespolu i brac udzial w ciekawych projektach przeslij nam swoje CV bezposrednio na adres: robert@atvb.no