Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Porsgrunn??? - Norwegia

Czytali temat:
Joanna S Marek Ptak ppp ppp Katarzyna Ćmoch Danuta Lamek Olek Maz arkadiusz stencel ela Przetocka Mario84 Anna Pieronkiewicz MateuszZbizek (5010 niezalogowanych)
13 Posty
Marek Ptak
(Elwis)
Wiking
Witam,
mieszkam w Oslo i dostałem lepszą propozycję pracy w Porsgrunn ,zastanawiam się czy ją przyjąć. Czy jest może ktoś kto mieszka w tym miasteczku i może coś o nim napisać? Dodam że jestem tu z żoną ,która szuka pracy jako przedszkolanka i córeczką ,która od września pójdzie do pierwszej klasy.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Co prawda tam nie mieszkam, ale dosyc dobrze znam. Ceny mieszkan sa tam tansze niz w Oslo, pewnie i wynajmu tez.
Ogolnie, takie male, troche nieciekawe miasteczko. Duzo przemyslu. Sklepy takie same jak i wszedzie.
Zalezy co lubisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty
Kaśka N.
(factorytka)
Stały Bywalec
ale skien jest urocze a w porsgunn masz downtown
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
i mase norweskich zlodziei
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Marek Ptak
(Elwis)
Wiking
Witam ponownie tak więc przyjąłem te propozycje ,jestem tu już tydzień niestety nikogo nie znam
może ma ktoś chęć ustawić się na kawkę?
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
halina manka
(mankowie)
Wiking
mam pytanie ,a jest tam praca dla mężczyz w fabryce ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Marek Ptak
(Elwis)
Wiking
nie moja branża
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(czaku20)
Wiking
czy jest robota w fabryce, to nie wiem. mieszkam w porsgrunn już prawie dwa lata. pracuje w norweskiej firmie budowlanej. serdecznie pozdrawiam. co do miasta to sądze że jest bardzo miłę. jest dużo rzyczy które można robić i napewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
jest całkiem fajnie jak na Norwegię, jeden z najmniej deszczowych i cieplejszych rejonów w kraju, nie za ciasno jak np. w Oslo i nie za pusto.
robić jest co w wolnym czasie w Skien jest :

www.skienfritidspark.no/eng

niedaleko też

stok narciarski:

www.grenlandskisenter.no/

trza poczekać do zimy niestety
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Karolina B
(baszczu2316)
Wiking
Witam czy w porsgrunn jest fajnie i ladnie ? czy jest praca dla kobiet ? bardzo bym chciala zamieszkac w porsgrunn i znalesc sobie prace jak ktos by mogl cos podpowiedziec z gory dziekuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok