Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

wypadek w pracy - Norwegia

Czytali temat:
(497 niezalogowanych)
2 Posty
Renata skorupa
(reniatka44)
Wiking
Witam mam takie pytanie,otóż mój maż miał wypadek w pracy w szpitalu okazało się że ma zerwany mięsień i naderwane ścięgno stopy na zwolnieniu lekarskim siedzi już drugi tydzień.Oczywiscie pracuje legalnie i chorobowe ma w 100 procentach płatne ,czy taki uraz zalicza sie do jakiegoś ubezpieczenia? W Polsce poprostu poszło by się do ZUSU i dostaje sie ubezpieczenie jak to wyglada w Norwegii?Chodzi mi o jakieś dodatkowe pieniądze.

Z góry dziękuję o pomoc i pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
reniatka44 napisał:Witam mam takie pytanie,otóż mój maż miał wypadek w pracy w szpitalu okazało się że ma zerwany mięsień i naderwane ścięgno stopy na zwolnieniu lekarskim siedzi już drugi tydzień.Oczywiscie pracuje legalnie i chorobowe ma w 100 procentach płatne ,czy taki uraz zalicza sie do jakiegoś ubezpieczenia? W Polsce poprostu poszło by się do ZUSU i dostaje sie ubezpieczenie jak to wyglada w Norwegii?Chodzi mi o jakieś dodatkowe pieniądze.
Z góry dziękuję o pomoc i pozdrawiam.

Jeżeli nie jest dodatkowo , Prywatnie ubezpieczony , a Jego ułomność nie spowoduje 15% uszczerbku na zdrowiu to nic nie dostanie .
---
Tu w Norge , jest Inny system Motywacyjny , Powypadkowy ...
---
Norgi ten problem rozwiązuję w Taki sposób , że siedzą na chorobowym tak długo jak to jest tylko możliwe ... DO GRANICY PSYCHICZNEJ WYTRZYMAŁOŚCI TAK SWOJEJ JAK I LEKARZA ....
---
A następnie idą na rehabilitację zdrowotną i znowu korzystają do woli z tego dobrodziejstwa , o ile prędzej Pracodawca się nie wkurzy i danego delikwenta nie zwolni z pracy ...
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok