Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

MEGA PROŚBA - Norwegia

Czytali temat:
Rafał Xyz Karolina S. (561 niezalogowanych)
2 Posty
Rafał Xyz
(Rafhael)
Wiking
MAM MEGA PROŚBĘ KLIKNIJCIE LUBIĘ TO !! POMÓŻCIE DZIEWCZYNIE WYGRAĆ KONKURS
www.facebook.com/photo.php?fbid=10150678441106518&set=a.10150678439476518.456717.366235086517&type=1&theater
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
Rafhael napisał:
MAM MEGA PROŚBĘ KLIKNIJCIE LUBIĘ TO !! POMÓŻCIE DZIEWCZYNIE WYGRAĆ KONKURS
www.facebook.com/photo.php?fbid=10150678441106518&set=a.10150678439476518.456717.366235086517&type=1&theater


Dlaczego akurat jej?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(AnnaMaria1980)
Wiking
A dlaczego ?? A po co ?? A komu to potrzebne??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Rafał Xyz
(Rafhael)
Wiking
To jest konkurs dyskoteki gdzie główną wygraną jest profesjonalna sesja zdjęciowa a dziewczynie bardzo zależy na tym żeby wygrać dlatego postanowiłem jej pomóc i był bym wdzięczny gdybyście i wy pomogli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
Rafhael napisał:
To jest konkurs dyskoteki gdzie główną wygraną jest profesjonalna sesja zdjęciowa a dziewczynie bardzo zależy na tym żeby wygrać dlatego postanowiłem jej pomóc i był bym wdzięczny gdybyście i wy pomogli

sesja z pewnoscia jest profesjonalna A dziewczyna na modelke za ciezka wiec i sesja zbedna. Bez urazy po prostu stwierdzam fakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(AnnaMaria1980)
Wiking
Ciężka na modelkę ? Możliwe. Fotomodelka nie musi być wychudzona jak modelka na wybiegu.Teraz i tak króluje photoshop.Jak dla mnie ,dziewczyna się nadaje do tej sesji.Pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
AnnaMaria1980 napisał:
Ciężka na modelkę ? Możliwe. Fotomodelka nie musi być wychudzona jak modelka na wybiegu.Teraz i tak króluje photoshop.Jak dla mnie ,dziewczyna się nadaje do tej sesji.Pozdro

To znaczy do jakiej sesji? Bo tam jest napisane tylko profesjonalna. Ale do czego beda te zdjecia?
Do zdjec nadaje sie kazdy( cs5 przyjmie wszystko) Pytanie co dalej. Budowe ma solidna nawet fajna, ale na modelke niestety nie. Na fotomodelke moze, problem w tym ze takich pospolitych dziewczyn sa tysiace w necie. Ale szczescia zycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok