Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

  • Oslo, Oslo, Norwegia
  • Bergen, Vestland, Norwegia
  • Jessheim, Akershus, Norwegia
  • Stavanger, Rogaland, Norwegia
  • Kristiansand, Agder, Norwegia
  • Ålesund, Møre og Romsdal, Norwegia
  • Trondheim, Trøndelag, Norwegia
  • Brønnøysund, Nordland, Norwegia
  • Mo i Rana, Nordland, Norwegia
  • Bodø, Nordland, Norwegia
  • Sandnes, Rogaland, Norwegia
  • Fredrikstad, Østfold, Norwegia
  • Drammen, Buskerud, Norwegia

1 NOK

Kelnerzy potrzbni czy nie ;> - Norwegia

Czytali temat:
(345 niezalogowanych)
5 Postów
Michal DawId
(Matthew8989)
Wiking
hey Moje pytanie brzmi czy w Norwegi tez sa takie domy weselny gdzie potrzbuja kenerów ;> czy przewarznie wesela, odbywaja sie w jakis restaracjach, w hotelach jak to wyglada ma ktos pojecie, z gory dziekuje Wam za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Zazwyczaj wesela odbywają się w restauracjach, hotelach, nie spotkałam się tutaj z takim czymś jak dom weselny.
Kelnerzy dość często pracują na różnych bankietach, wiem że adecco ma w swojej ofercie taką pracę niestety język norweski dość często jest wymagany.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
4101 Postów
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
a do czego tu jest potrzebny kelner skoro i tak kazdy przynosi swoje zarcie i picie na impreze???? hmmmm
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok