Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Ogólnie - Norwegia

Czytali temat:
Karol S malika a beneksbaat beneksbaat Maciej Wu Alexxxxxxx Foxxxxxxx (1105 niezalogowanych)
3 Posty
Agata Onderka
(Gatinha)
Wiking
Witam!

Mam na imie Agata, jestem świeżakiem. Jeśli tutaj prowadzone są dyskusje ogólne to mam nadzieje, że wybrałam odpowiedni wątek, ale już tłumacze o co chodzi. Wraz z przyjaciółmi wybieramy sie do Norwegii, zaczęły sie poszukiwania pracy jeszcze tutaj z Polski. Chciałabym jednak zapytać o to jak wysoki zarobek przekładając na złotowki ma sie do cen które obowiązuja w Norwegii. Czyli ile zapłacimy za podstawowe produkty typu masło, mleko czy chleb? Jakie sa koszta np biletów komunikacji miejskiej itp?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agata Onderka
(Gatinha)
Wiking
Ewentualnie jakby ktos mial jakies oferty pracy dla kobiet, to rowniez bede wdzieczna za podsyłanie w jakichs wiadomosciach prywatnych itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
ewentualnie znalazłem ci lekturę na całą noc .......tu masz linka i przykładowe ceny produktów spożywczych w norge

www.supermarket.no


miłej lektury
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
Andre ved mark napisał:
ewentualnie znalazłem ci lekturę na całą noc .......tu masz linka i przykładowe ceny produktów spożywczych w norge

www.supermarket.no


miłej lektury



Andre ved mark
chyba nie byłeś złośliwy.
a oferty chyba też masz
finn.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
ofertę nie ale mam pomysł ......zamiast szukać roboty to poszukać faceta tylko nie jakiegoś łacha
no... że by był miły , przystojny i te sprawy miał minimum te 230 NOK na godzinę .
wtedy i spożywka będzie i nie potrzeba szukać roboty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Andre ved mark napisał:
ewentualnie znalazłem ci lekturę na całą noc .......tu masz linka i przykładowe ceny produktów spożywczych w norge

www.supermarket.no


miłej lektury



Ups, ceny to oni mają wyższe niż w sklepach, no ale z dostawą do domu.
Co do szukania faceta-sponsora, to w Norwegii kobiety utrzymują się same!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
michał k.
(papa)
Wiking
Hej

Lepiej nie pisz ,żeby ktoś Ci podesłał oferty pracy,bo raczej to nie realne!
Prace bez jezyka ciężko znalezc chyba,że na sprzątaniu,duzo dziewczyn pisze ogłoszenia jako niania,ale tego jest przesyt,nie jest tu łatwo.

Ale jak już Ci się uda to ze znalezieniem mieszkania może tez byc ciezko,najtańsze od 7000nok + prąd za 40m2,a pokój 4000nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
gama28 napisał:
Andre ved mark napisał:


Ups, ceny to oni mają wyższe niż w sklepach, no ale z dostawą do domu.
Co do szukania faceta-sponsora, to w Norwegii kobiety utrzymują się same!


to co sugerujesz że pomysł był zly
nich ci będzie dopiszę resztę ............potem się rozwiedzie i po podziale majątku będzie utrzymywać się sama ......łącznie z dostawą do domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agata Onderka
(Gatinha)
Wiking
Prace staram sie znaleźc na roznorakie sposoby, ale sponsora bynajmniej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
Andre ved mark napisał:


to co sugerujesz że pomysł był zly
nich ci będzie dopiszę resztę ............potem się rozwiedzie i po podziale majątku będzie utrzymywać się sama ......łącznie z dostawą do domu[/quote]


Andre ved mark...
Juz dawno sie tak nie usmialam,dobry jestes
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok