Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1438 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
pełno takich zdjec w sieci, wiec skad wiadomo,ze ktos poprostu nie podpina sie pod ta psine,zeby wysępic pare groszy?
od wieków wiadomo,ze najlepszy sposób na ruszenie sumienia i wyciagniecie piniedzy od ludzi, jest własnie taki.......
szkoda psiny, ale chyba jedynym(najlepszym) sposobem bedzie uspienie go.....
lekarze weterynarii tez wiedza jak zarabiac pieniadze, bo ludzie kochaja swoje zwierzaki i zapłaca kazda sume.....
mam jednego znajomego lekarza weterynarii......
Facet pietami sie w dupe bije,ze skonczył jako weterynarz,zamiast np: lekarz rodzinny(pediatra) : )
Sam mam psa- zaczepno/obronny,tzn. najpierw zaczepia, a potem trzeba go bronic : ) za którego zapłaciłbym kazda sume,zeby go ratowac!
małe to, wazy 3kg, a takie kochane : )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Mario trzeba mieć nadzieję że ten ktoś kto zamieścił ogłoszenie nie wyłudza kasy dla siebie, sama zakupiłam z 20 cegiełek, ja nie zbiednieje a może akurat psu się pomoże...
Ja dla mojej psicy też bym wydała ostatnie pieniądze jakby jej coś było.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...nastepne

na allegro

cegielki fundacji

dla przejechanego dziecka w chinach

moze uda sie mu pomoc i zmartwychwstanie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
własnie dziubasku o to chodzi " ja nie zbiednieje...."
cały w tym ambaras,zeby to nie były wielkie jednorazowe datki,a małe, ale czeste wpłaty......
ziarnko do ziarnka.....
prosty przykład: jesli pół miliona ludzi wpłaci tylko po złotówce, to łatwo policzyc,ze na owe konto wpłynie pół bańki : )
To tak jak podwyzka za sms-a tylko o jeden grosz......
a jak policzysz za w pl jest ponad 20mln komórek i kazdy wysle tylko jednego esa, to era(shi(T)mobile,czy plus,czy inny monopolista zarabia miliony na tym procederze......
czym wiekszy kraj?(jego liczba), tym wieksze szanse na oskubanie TYLKO z jednej złotówki. która w koncowym roliczeniu jest czescia miliona/ów......
PS: Ja tez wierze,ze ludzie za tym stojacy sa uczciwi i szczerze pomagaja tym zwierzakom.....
choc rozsadek podpowiada mi,ze to kolejna lipa.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Anna82 napisał:
Mario trzeba mieć nadzieję że ten ktoś kto zamieścił ogłoszenie nie wyłudza kasy dla siebie, sama zakupiłam z 20 cegiełek, ja nie zbiednieje a może akurat psu się pomoże...
Ja dla mojej psicy też bym wydała ostatnie pieniądze jakby jej coś było.


Aukcje zrobiła fundacja, ktora działa juz jakis czas i baardzo dużo pomogła psiakom i kociakom. Śledzę na bieżąco ich poczynania i według mnie są godni zaufania.

To nie jest jakaś firma kogucik

A co do tego czy powinno sie ją usypiać..
Ten psiak przez lata działał jak maszynka do zarabiania na szczeniaczkach ( czyt: najlepszy pracownik miesiaca). Nie znał żadnego innego życia, nic dobrego go od człowieka nie spotkało. Wiec jesli istnieje szansa ze jednak może dostać od nas też dobroć i pełną miskę, a kto wie, może i miłość, to choćby miała pożyć rok, to bedzie warto!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Moim zdaniem te całe akcje Internetowe ...to nic innego jak WYŻSZA forma żebrania pod kościołem lub na klęczkach na ulicy ...
NIC INNEGO ...!
---
Pod kościołem , żebrak też jest obdarty , słaby i nieporadny ...
Po skończonej dniówce , zdejmuje maskę garbusa , wsiada do wypasionego BMW i ma w dupie to co o nim Mówią ...Ważne , że dają kasę .
---
Kiedyś były podane dane , że z każdego zebranego dolara w akcji ...GŁODNA AFRYKA..., tylko 10 centów w rzeczywistości trafia na głodujących w Afryce .
A reszta ...90 centów idzie na nieuzasadnioną niczym obsługę całej tej "CHARYTATYWNEJ" akcji .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
kiedys widzdzialem ja polska policja uzdrowila trzech kalekow ,kazdy bez jednej nogi i jacys garbaci byli,zebrali sobie na skrzyzowaniu, podjechala policja ,panom nagle nogi odrosly i takiego przyspieszenia nabrali.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
kryss napisał:
kiedys widzdzialem ja polska policja uzdrowila trzech kalekow ,kazdy bez jednej nogi i jacys garbaci byli,zebrali sobie na skrzyzowaniu, podjechala policja ,panom nagle nogi odrosly i takiego przyspieszenia nabrali.....

cuda sie zdarzają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Ania Kowalska
(aneczka77)
Wiking
Jasna napisał:
[quote]Anna82 napisał:
Mario trzeba mieć nadzieję że ten ktoś kto zamieścił ogłoszenie nie wyłudza kasy dla siebie, sama zakupiłam z 20 cegiełek, ja nie zbiednieje a może akurat psu się pomoże...
Ja dla mojej psicy też bym wydała ostatnie pieniądze jakby jej coś było.


Aukcje zrobiła fundacja, ktora działa juz jakis czas i baardzo dużo pomogła psiakom i kociakom. Śledzę na bieżąco ich poczynania i według mnie są godni zaufania.

To nie jest jakaś firma kogucik

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W aukcji faktycznie podane sa dane Fundacji ale kim byla osoba, ktora wystawila ta aukcje???
Po tygodniu aukcja zostala usunieta z allegro przez pracownika a owa pani na dzien dzisiejszy nie sprzedaje juz niczego!


Gdzie tak naprawde trafily nasze pieniadze? Skoro licytujac i placac poprzez allegro wysylalismy pieniadze na konto osoby prywatnej a nie fundacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...najwazniejsze

ze etatowi pomagacze

sie wzruszyli,wykazali i pomogli (a komu to juz nieistotne)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok