giovi2 napisał:
retier1 napisał:
Od mojego czy innego,co za roznica
widac ten list nie byl Twoj,Twoj byl gdzies na samym spodzie
Muszę Cię rozczarować,nigdy nie pisałem do tego pana
To moze ktos za Ciebie to zrobil,no bo skad ten prezent niby...no skad

ja tez chce <łzy>

[/quote]

Widocznie nie jest jeszcze ze mnie taka męda,jak by to mogło się wydawać

[/quote]
Dzieki Retier1

to znaczy ze ze mnie jest menda,tak?

Dobra,nie odzywam sie do Ciebie

[/quote]

Wybacz giovi że tak to osobiście odbierasz,ale niejaki Gruzin powiedział że mamy wpadać w samouwielbienie czy coś takiego
To było tylko moje egoistyczne ego