limetka81 napisał:
ulv72 to się chyba nie najadłes.....
musisz sobie zafundować minutnik....
ano chyba
tylko jakis specjalny, z duzym dzwonem... czy tam dzwonkiem, jak zwal tak zwal
ulv72 to się chyba nie najadłes.....
ano chyba
1 NOK
Pracujesz w Norwegii w swoim zawodzie, ale nadal nie masz fagbrev? W wielu branżach to właśnie osoby bez potwierdzonych kwalifikacji zarabiają mniej i jako pierwsze tracą pracę. Zapraszamy do udziału w egzaminie czeladniczym na terenie Norwegii. Oprócz odpowiednika norweskiego Fagbrev/Svennebrev, otrzymujecie również polski dyplom czeladnika - Dwudniowe egzaminy są w języku polskim - sobota egzamin praktyczny i niedziela egzamin teoretyczny ustny i pisemny. D&A Spesialistene AS , jako pierwsza ...