Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

SPAWACZ MAG SZUKA PRACY - Norwegia

Czytali temat:
Patryk Orzechowski WIESłAW Wiesław Marcin Polskie RadoRado porchetroj Oskar ,,,,, spawacz1 LC Contracting (4543 niezalogowanych)
7 Postów
Kamil Grzegorczyk
(bamba1233)
Wiking
Witam mam 20 lat mam uprawnienia mag 135 podstawowe szukam pracy pracuje już prawie rok jako spawacz i spawam trepy tak zwane stopnie schodów certyfikat unijny zdobyłem miesiąc temu.
Poszukuje pracy w tym zawodzie albo innym
Mój minus nie znam ani języka angielskiego ani norweskiego ale jestem w stanie podjąć naukę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
bamba1233 napisał:...Mój minus nie znam ani języka angielskiego ani norweskiego ...
Oficjalna i legalna firma Norweska nie przyjmie Ciebie do pracy bo i jak się Norg z Tobą dogada nad wykonaniem danego elementu .
Ponadto jak przejdziesz szkolenie... BHP/Norweskie/...stanowiskowe ...Inne .
Jest opcja ...firmy typu >adeko< Oni organizują kursy Norweskiego dla pracowników o ile mają takie zapotrzebowanie .
INACZEJ LEGALNIE SIĘ NIE DA...Moim zdaniem..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
z takim doświadczeniem i papierem to ty sie chłopie ciesz że masz pracę w PL, nie z takimi papierami ludzie nie mają pracy w kraju.

Tu znam paru spawaczy co to mają doświadczenia więcej niż ty masz wiosen i nie mają pracy, że nie wspomnę o uprawnieniach.

P.S. naucz się chociaż tego, jakie ty uprawnienia masz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Basia chesterka
(Basia40)
Nowicjusz
Bez znajomosci jezyka nie radze ci sie ruszac z Polski szkoda pieniedzy i twojego czasu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ewelina Pomper
(pompere)
Wiking
witam, a może wolałbyś do NIemiec wyjechać?
podsyłam linki z dwiema ofertami pracy:
praca.money.pl/spawacz;mig;mag;tig,niemcy,oferta,5771643.html
www.workexpress.pl/oferta/3604/niemcy/spawacz-mig-mag-tig

mam nadzieję,że się uda, powodzonka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Witam mam 20 lat mam uprawnienia mag 135 podstawowe szukam pracy pracuje już prawie rok jako spawacz i spawam trepy tak zwane stopnie schodów
Raczej heftasz a nie spawasz,pewnie trepy aluminiowe,ewentualnie zbrojenie
Bez doswiadczenia,braku jezyka na tutejszym rynku nie jestes atrakcyjny,takze Norwegie wybij sobie z glowy...Do Niemiec potrzebuja ale z doswiadczeniem..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok