Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

pozwolenie o pobyt /prace - Norwegia

Czytali temat:
(3077 niezalogowanych)
3 Posty
sylwester kopyś
(viking142)
Wiking
jak można sprawdzić co się dzieje z moim wnioskiem,mija 3miesiąc i nic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Barbara Liwo
(Basia)
Wiking
Pójść na policję, tam gdzie składało się podanie, i zapytać.

Albo okaże się, że wszystko jest w porządku i pozwolenie jest do odebrania/będzie do odebrania wkrótce,

Albo okaże się, że zgubili gdzieś podanie (baardzo rzadka rzecz, ale może się raz na rok zdarzyć...) i trzeba będzie wypełnić je jeszcze raz,

Albo okaże się, że coś w podaniu lub załącznikach budziło wątpliwości i dokumenty zostały odesłane do UDI (Departament ds. Cudzoziemców). W takim wypadku sprawa będzie się ciągnęła jak spaghetti bolonese (około roku), a jeśli wątpliwości były np. tego typu, że pracownik miał dostać za niskie wynagrodzenie, na koniec zapewne podanie zostanie odrzucone.

Naturalnie życzę Panu, żeby u Pana była to opcja nr. 1.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Witek GG
(czarny)
Wiking
Myślę ,że najwyższy czas żeby juz bylo do odebrania .Mam wielu znajomych i nikt dłuzej nie czekal niz 3 miesiące.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Ilona Błachnio
(sloneczko1046)
Wiking
Witaj my zmężem pozwolenie dosaliśmy w ciągu trzech tygodni.A potem nam przysłali pocztą.Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Dariusz Bruhnke
(Darolila)
Wiking
witam ja to czekalem ponad 2 miesiace nie mam pojecia jak to dziala pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
sławomir gabryś
(sławek 77)
Wiking
no ja to czekam od czewca
nie dostałem pisma
na policji powiedzieli mi że jestem zajestrowany i musze czekać
dali mi zaświaczenie ze oczekuje
a jak dostałem karte podatkową to na niej jest napisane że mam pozwolenie do 1 lipca 2009 nie wiem jak to działa hehe
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Witam
A może ktoś wie co potrzebuje by złożyć na policji o pozwolenie na pobyt dla siebie i dziecka. Mój mąż pracuje ma umowę o prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
sylwester kopyś
(viking142)
Wiking
witaj powinnaś zajżeć na stronę (www.UDI.no )tam wszystko pisze po polsku tylko trzeba zmienić jezyk na polski.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Beata Wiecek
(fantusia)
Wiking
witam na pewno musisz miec akt urodzenia dziecka oczywiscie unijny ,akt malzenstwa ,meza pozwolenie na pobyt i nie zaszkodzi jesli wezniesz jego kontrakt umowy o prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(adis)
Wiking
ja czekam od listopada ale mam poświadczenie że złożyłem wniosek o pozwolenie,
wiem że od tego roku słowacy niemuszą się starać o pozwolenie na pobyt i prace,a kiedy polacy sobie zasłóżo na taki gest???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok