Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Polacy drudzy w Europie w kupowaniu na raty. Ale zadłużają się na potęgę - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy drudzy w Europie w kupowaniu na raty. Ale zadłużają się na potęgę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Nie rozumiem.. portal o Norwegii, a ciągle "siedzi w kieszeni" Polaków.. przeciez Norwegowie rowniez sa zadluzeni kredytami dotyczących kupna nieruchomosci.. jak i łodzi czy jachtòw.. ,wiec wszyscy jestesmy dluznikami.. czy to Polak czy Norweg. czy inny obywatel swojego kraju..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 69  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
Jak mozna pisac o takim czyms. Nieslychane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polacy przeciez w taki kanalsie nie wpuszczaja. Jak Norwegia moze byc lepsza od Polski. Bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nieslychane!!!!!!!!!!!!!!! Przeciez Polska ma tradycje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I geny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -90  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
PolAker napisał:
Alive Steel •
Nie rozumiem.. portal o Norwegii, a ciągle "siedzi w kieszeni" Polaków.. przeciez Norwegowie rowniez sa zadluzeni kredytami dotyczących kupna nieruchomosci.. jak i łodzi czy jachtòw.. ,wiec wszyscy jestesmy dluznikami.. czy to Polak czy Norweg. czy inny obywatel swojego kraju..
Ten gość na pewno ma kredyt a może drobne raty?
Przecież to co w artykule jest prawdą więc od czego was dupy bolą? I tekst usprawiedliwiający bo inni też biorą kredyty? Tak biorą w artykule nie mówi się tylko i wyłącznie o Polakach.
Przypadki z życia kolega poszedł kupić laptopa a kupił dodatkowo gówniany tablet bo dodali a co tam 300zł więcej w kredycie nie problem. A czy on w ogóle to potrzebował i czy bybto kupił idąc z zamiarem kupna tabletu czy taki by właśnie wybrał? Wątpię.
Przykład jest więcej a argumentem o którym mniej się mówi to fakt że zagraniczne banki z placówkami w Polsce mają najlepsze zarobki właśnie w Polsce!
I jak wytłumaczyć fakt iż Samsung Galaxy S9 najnowszy smartphone i jeden z najdroższych jakie są został sprzedany w największej ilości właśnie w Polsce !
I ludzie mają na to kasę? W kraju w którym wzrost zarobków jest gorszy niż na Litwie zaś na tyle krajów Europy zachodniej Polska pozostaje na niskim poziomie: stosunk wydatki-zarobki.

Takie moje podstawowe pytanie..
Dlaczego kolega kupił gòwniany tablet??? ,gdy kolega by pomyslal logicznie, to gòwnianego tabletu by nie kupil, a ze jest naiwny ,to go kupil, bo mi sprzedawca wiele razy wciskal inny sprzęt, ja zawsze wybieralam to co ja chcialam, nigdy nie to co wciska mi sprzedawca... reszta Twojej wypowiedzi to tylko niepotrzebne twoje emocje.. milego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok