Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
Karol Pitek Piotr Bruno (293 niezalogowanych)
4 Posty
Sułtan
(Sułtan)
Wiking
Odkąd przyjechałem do norwegii dla lata temu, to widzę na niektórych produktach nawet 40-50% podwyżki cenowej. To że patrzą na pojedyncze produkty które mało zmieniają swoją cenę, to nie znaczy, że inne nie drożeją o wiele bardziej. Niech lepiej zrobią porównanie jak w ciągu ostatnich 10 lat wzrosły ceny w porównaniu do wypłat. Niech też uwzględnią ciągle rosnące ceny kupna albo wynajmu nieruchomości oraz kredytu. Kasę z ropy na przyszle pokolenie odkładają i tylko traci swoją wartość. Ludzie już teraz są w dupie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
To jest bardzo proste, kilkanaście lat temu jedna wypłata wystarczyła na pokrycie kosztów życia a druga można było odłożyć. Dziś potrzeba dwóch wypłat na pokrycie kosztów życia lub trzeba miec wysokie dochody a tu kłania się od razu wysoki podatek. Jesli krajem rządzą urzędnicy, księgowi, którzy traktoja przedsiębiorców jak wrogów to taki kraj długo nie pociągnie. Na przykład Nokie zgubił system urzędniczy. Banda pasożytów, którzy nie myślą o rozwoju tylko o tym by odwalić swoją robotę i mieć bezpieczny stołek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok