Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Stopy procentowe i rekordowe zyski banków. Co postanowią norweskie władze? - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek N O Riggman (302 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Stopy procentowe i rekordowe zyski banków. Co postanowią norweskie władze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
sum
(sum)
Wiking
Inflacja - doją naiwnych Norwegów,podobnie jak nasi...a pseudo bankowcy kiwają głowami rozpisując definicje Inflacji dla ciemniaków auuuuuuu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 30  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
akwatomek
(akwatomek)
Wiking
A Państwo myśli.. Kiedy kolejne skubanie baranôw..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
akwatomek napisał:
A Państwo myśli.. Kiedy kolejne skubanie baranôw..

Niech panstwo ani obywatele niee mysla.
Kim jestes, skad i po co tu jestes i czego czekujesz?
P.S. I dlaczego jebiesz ten kraj w ktorym pracujesz i masz to co masz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -23  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Artek Bu
(Artek07)
Nowicjusz
Nie wiem skąd tyle jadu i utyskiwania w wypowiedziach. Jeśli komuś nie pasuje ten kraj to przecież nikt go na siłę nie trzyma. Zawsze możesz przenieść się gdzie indziej. Jeśli już tu jesteś to znaczy że godzisz się na to. Czy poczuwasz się do bycia "Golonym Baranem"?
Była kiedyś taka zasada że nie robi się we własne gniazdo. Warto zastanowić się i przemyśleć swoja sytuację.
Może żyje się tu troszkę trudniej niż 10 lat temu ale jeśli ogólny wzrost cen jest na poziomie ok 100% (w porównaniu z 2013 tak mi się wydaje z autopsji) a wzrost wynagrodzeń to ok 95% ( tak mi wychodzi z autopsji) to nie mam co narzekać. Owszem poprzez różnice kursu korony mam mniej złotówek ale jeśli tu pracujesz i mieszkasz to nie jest tak źle .
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie myślących.
Artek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Martin19
(Martin19) Online
Wiking
Artek Bu trzym się stołka bo Ivan i Sergiej już ostrzy zebiska na ten dobrobyt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
akwatomek
(akwatomek)
Wiking
Kuchnicki geju. Kazdy wie, ze jestes starym rozwodnikiem, zerujacym na zasilku, alkoholikiem, degeneratem, ktoremu pozostalo jedynie siedziec tu i komentowac posty, obrazajac kazdego. A moral z tego taki, ze jestes nieudacznikiem zyciowym.Amen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 21  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok