Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

W Norwegii zarabiają 4,1 procenta więcej niż przed rokiem. To najwyższy wzrost w historii - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Kucharski Jan Maryjan Joanna Kuchnicka mart enty boj fra oszlo Miroman (1263 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Stolarza
(Stolarza)
Wiking
Jak zwykle statystyki u mnie w firmie podobno 10krzobaczymy na wypłacie za listopad ma być wyrównanie uznajomego żadnych podwyżek jak komuś nie pasuje to niech się zwolni standardy utlandom jak naj mniej a swoim to coś dopiszą sto bas prowadzący projekt inspektor BHP itp.w tej chwili to Norwegia to oznacza wyzysk utlanda oprócz czarnych bo to rasizm
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
Stolarza wie co to kropki ,przecinki czy inne znaki interpunkcyjne . "Czy też stolarza już nie mieć wszystkie palce ?"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ryszard Lwie Serce napisał:
Stolarza wie co to kropki ,przecinki czy inne znaki interpunkcyjne . "Czy też stolarza już nie mieć wszystkie palce ?"

Zmień nick na Eddie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ryszard Lwie Serce
(Ryszard Lwie Serce)
Wiking
O mój "Bosze " cóż za zaszczyt mnie spotkał? Sama nadworna pisareczka ,osoba z wykształceniem medycznym czerpiąca wiedzę prosto ze źródeł czyli obsranych starych pensjonariuszy raczyła się przyczepić do mojego komentsa! Dzięki Ci o pani ma ...dzień mam zrobiony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
1498 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Ryszard Lwie Serce napisał:
nadworna pisareczka ,osoba z wykształceniem medycznym

Identyczne teksty. Dlaczego zmiana na "ryszard lwie serce"?
Chcesz zabłysnąć? Zmień taktykę chłopcze...
Nie komentuj moich komentarzy. Szkoda twojego czasu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
jahu201
(jahu201)
Wiking
Co 10 mieszkaniec żyje w ubóstwie... Masakra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Tomasz012
(Tomasz012)
Wiking
Pani Rysiu niech Pani zbastuje bo zawsze cos Pani nie pasuje z tego co czytam. Okres????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok