Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Strona, na której znajdzie się wszystko: czy Norwegia ma swoje Allegro? - Norwegia

Czytali temat:
Zbigniew Karpinski mart enty N O ON Tamten Adamz Langhus Zenek Kowalski Riggman Hubert Pierzak Krzysztof Uscinski (1124 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Strona, na której znajdzie się wszystko: czy Norwegia ma swoje Allegro?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zenek Kowalski
(Artur797)
Wiking
Monopol.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zenek Kowalski
(Artur797)
Wiking
Trzymaja za morde wszystkie portale, blokuja dostep. Nie pozwola innym na konkurowanie podobnie jak coop rema i kiwi. Brak dostepu firm zewnetrznych to patologia i sztucznie utrzymywane ceny. jesli nie masz konkurentow to tylko twoja cena jest sluszna. Chore
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
w polsce jest allegro co ma monopol a tu jest finn
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adamz Langhus
(AdamTuZiemia)
Wiking
po każdej wizycie na finie, poczta hotmail przypisana do konta, zasypywana spamem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
AdamTuZiemia napisał:
po każdej wizycie na finie, poczta hotmail przypisana do konta, zasypywana spamem

Poczta gmail - nigdy mi sie nie zdarzylo a korzystam czesto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
439 Postów
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
AdamTuZiemia napisał:
po każdej wizycie na finie, poczta hotmail przypisana do konta, zasypywana spamem

Masz pewno powiadomienia ustawione, wejdz sobie w tzw lagrende søk w ustawieniach, potem wchodzisz dalej w instillinger w danym powiadomieniu i kasujesz opcje wiadomosci push E-mail. Ja sprzedalem tysiace rzeczy na finn i lata doswiadczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KrisY
(KrisY)
Wiking
Finn jest bardziej jak olx ja szukam bardziej komercyjnej strony jak allegro gdzie mogę kupić nowe rzeczy od sprzedawców. No i mały minus finn nie jest taki instynktowny jak olx gdzie jest ładnie wszystko w rubrykach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok