Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Tragiczny wypadek podczas pracy. Nie żyje Polak - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Jerzy Marciszewski piotr mikut Zbigniew Karpinski N O boj fra oszlo Onty_Ja_Gabriel_3. Rafal Pele Riggman Czapelka Robert ?? (1271 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Tragiczny wypadek podczas pracy. Nie żyje Polak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty
N O
(xtrail) Online
Początkujący
Takie są konsekfencje jak się nie pracuje zgodnie z zasadami .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -26  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafik71
(Rafik71)
Wiking
"Takie są konsekfencje jak się nie pracuje zgodnie z zasadami ."
Zastanow sie co Ty piszesz i doucz sie co to jest wypadek .Kondolencje dla rodziny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 27  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Rafik71

5 godzin temu

"Takie są konsekfencje jak się nie pracuje zgodnie z zasadami ."
Zastanow sie co Ty piszesz i doucz sie co to jest wypadek .Kondolencje dla rodziny

To ty się doucz, jak by był przypięty to by nie spadł, proste. Zobacz jak wyglądają i jak pracują ludzie na dużych budowach, dużych firm. Wypadek na prywatnej posesji......i wszystko jasne.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anonim777
(Anonim777)
Wiking
A skąd wiecie jak doszło do upadku? Sam jestem po upadku z wysokości nie ze swojej winy. Ktoś zapomniał zabezpieczyć dziury w szachcie klatki schodowej i poszedł sobie na przerwę. Było ciemno na korytarzu i spadłem z 4go piętra do samej piwnicy, bo chłopakom się nie chciało zabezpieczyć przed pójściem na przerwę. Więc nie wiem skąd takie ocenianie z góry, że to jego wina. To co się dzieje na budowach w Norwegii przechodzi ludzkie pojęcie jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Anonim777

21 godzin temu

A skąd wiecie jak doszło do upadku? Sam jestem po upadku z wysokości nie ze swojej winy. Ktoś zapomniał zabezpieczyć dziury w szachcie klatki schodowej i poszedł sobie na przerwę. Było ciemno na korytarzu i spadłem z 4go piętra do samej piwnicy, bo chłopakom się nie chciało zabezpieczyć przed pójściem na przerwę. Więc nie wiem skąd takie ocenianie z góry, że to jego wina. To co się dzieje na budowach w Norwegii przechodzi ludzkie pojęcie jeśli chodzi o bezpieczeństwo.


Ale co się dzieje???? Nie płacz bo jak spadłeś nie ze swojej winy to dostałeś klopsu tyle że możesz leżeć do góry palnikiem a jak nie dostałeś to albo z twojej winy albo jesteś tępy i przyszkociłeś na prawnika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anonim777
(Anonim777)
Wiking
Nie płacze z tego powodu chodzi mi o komentarz, który był poniżej, że odrazu założono, że to wina poszkodowanego. Nie, nie jestem tępy sprawa jest dalej w toku a pieniądze nie zrekompensują komuś traumatycznego wypadku czy życia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok