Nie masz czego zalowac. TIDE w Bergen, konkretnie na Fana, to staly mobbing i dyskryminacja cudzoziemcow.
Wpis sponsorowany
Zareklamuj się na forum
Polski Adwokat w Norwegii - Advokat Nierzwicki&Bluszko AS
Advokat Nierzwicki & Bluszko AS Nie pozwól, by nieznajomość prawa zdecydowała za Ciebie. Kancelaria adwokacka z polską perspektywą - rozumiemy Cię! Kim jesteśmy? Advokatfirma Nierzwicki & Bluszko AS jest wiodącą polskojęzyczną kancelarią adwokacką w Oslo. Działalność kancelarii obejmuje obszar całej Norwegii – nasz dziewięcioosobowy zespół jest do Twojej dyspozycji. Nasze specjalizacje: - prawo karne - prawo rodzinne - ...


