Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

370 000 000 koron z NAV trafiło do Polski. Najwięcej to zasiłki chorobowe - Norwegia

Czytali temat:
Piotr Kaczmarczyk Piotr Łupiński Joanna Kuchnicka boj fra oszlo marcin aciek Łukasz Ch Donci L Ikett Personalpartner Mariuszpl baster pl MNMN Vikingzone Polak Takatamjakas (892 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 370 000 000 koron z NAV trafiło do Polski. Najwięcej to zasiłki chorobowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
"Ile miliardów trafiło do Norweskiego sytemu podatkowego od Polskich pracowników?" ...może taki tytuł?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Piotr Kaczmarczyk
(piotrekxxxx)
Wiking
Czy już tak redakcja siedzi głęboko w poważaniu u słodszy. Zmieńcie nazwę na .no
Ja zapłaciłem kilka milionów podatku i nie uwlaczam rodakom powiedzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
„Największym rynkiem zbytu bez zmian pozostaje Polska – od początku roku sprzedano tam łososia o wartości 23 miliardów koron” - cytat z niedawnego artykułu mojejnorwegi. Myśle ze eksport z Norwegi do polski na łososiu się nie kończy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
baster pl
(baster pl)
Wiking
Co za bzdury. Polacy na zasilkach? Pochwalcie sie lepiej ile socjalnego siana przezeraja darmozjady z Azji i Afryki bo jakos ich w tych waszych smiesznych wyliczeniach nie widze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
108 Postów
EWA J
(ewunia200)
Początkujący
To ja poprosze redakcje z drugiej manki...jakie wplywy do budzetu norweskiego byly w zeszlym roku wypracowane przez polskich pracownikow.Aha a jeszcze ile pieniedzy wyplynelo z budzetu na renty i emerytury norweskich rencistow i emerytow przebywajacych obecnie w tzw.cieplych krajach.A
rtykul ponizej wszelkiej krytyki.A mowi sie ze Polak Polakowi wilkiem.Moja norwegia tymi artykulami stronniczymi jak najbardziej potwierdza ta opinia.A fuj,brzydko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
334 Posty

(cham)
Stały Bywalec
Jasne Bez Polakow Norwegia by nie istniala. Nie poradzili by sobie biedacy bez nas. To my dajemy im prace i utrzymujemy im NAV i wszystko. Powinni nam placic za to juz do konca naszego zycia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok