Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Michal Laks Dariusz Borowiec boj fra oszlo bkkmm22@gmail.com Łukasz Ch technikum natalia.kukuk@wp.pl (2487 niezalogowanych)
4 Posty
Tuptus1 Tuptus1
(Singiel)
Wiking
Polscy fachowcy z 20 letnim stazem.,po pierwsze powinni zmienic mentalnosc, ze trzeba sie przyzwyczaic do innych systemow pracy,standardow,a nie wdrazac polskie,trzeba uczyc sie jezyka norweskiego,i nie bedzie z niczym problemow,ja mam norweski fagbrev,i zrobilem go,nie checia szybkiej wysokiej stawki,tylko nauka,teraz wszyscy traktuja mnie na rowni,a i jeszcze przychodza po rady,ale jak ktos wpada z polskimi papierami,i chce zaraz byc ze ho ho, to inna sprawa,na wszystko trzeba czasu,inny kraj,inne systemy inna kultura.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Solak
(tsolak)
Wiking
a ja mam svenebrev i mam problem bo potrzebują młodych Litwinów z angielskim bez doświadczenia najlepiej za 164, a do mnie muszą dokładać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Rafal1986PL)
Wiking
Wpis został umieszczony na tym forum z mojego konta ale nie przez mnie,tylko znajomego który naprawde jest hydraulikiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wieslaw11
(wieslaw11)
Wiking
a zdales ten egzamin
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok