Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

„Jestem Norwegiem i nienawidzę homoseksualistów”: 16 dni więzienia za hejt w internecie - Norwegia

1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Lemurek
(Lemurek)
Wiking
Pucha konserwuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Ja myslalem, ze to brak pracy i spadajacy poziom zycia jest glownym problemem norweskiego spoleczenstwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Redakcja MN napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu „Jestem Norwegiem i nienawidzę homoseksualistów”: 16 dni więzienia za hejt w internecie


A mnie sie po wiesniacku marzy, aby pewni forumowicze zostali umieszczeni w odosobnieniu.
Tak na pare din.
Wielu bowiem nie potrafi sie rzeczowo wypowiadac, natomiast daje watpliwy popis jadowitej gniotografi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
Każdy ma prawo brzydzić sie innej odmienności,takie jest prawo na tej ziemi..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Angelika Janasz
(angelunia1)
Wiking
Kazdy ma prawo miec swoje prywatne zdanie natomiast niekoniecznie powinien je publikowac i siac nienawisc wsrod ludzi. W taki sposob niewinni ludzie potem obrywaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
angelunia1 napisał:
Kazdy ma prawo miec swoje prywatne zdanie natomiast niekoniecznie powinien je publikowac i siac nienawisc wsrod ludzi. W taki sposob niewinni ludzie potem obrywaja.

Kiedyś internetu nie było ,a ludzie zawsze byli wobec siebie zawistni i czuli do siebie nienawisc jeden mniej... drugi więcej.. tu nie internet jest podłożem, tylko ludzka zawistna złośliwa psychika,tego sie z ludzi wytępić nie da... chyba ze każdy będzie na równi.. w innym człowiekiem wraz z kulturą...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok