Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1 Post
zaskar bygg
(zaskarbygg)
Wiking
bogaci bogaci posluchajcie tego
przedszkole koło RYEN OSLO dzieci poszly na "tur" kilka h 3,4,5 latkowie szwendaja sie po lasku
akurat w ostatnia srode byli 5,5h dobrze ze bylo cieplo ok -5
jak wiadomo dzieci chcaczesto kupke wiec pani sciaga im te kombinezony welny wszystkiw warstwy i siadaja na wiaderko po szpachli w ktorym jest worek rema 1000 2 sztuki
dzieci wala batona jedno po drugim i pani to zabiera jak koszyk na grzby
potem siadaja na lawce obsranej przez kaczki bo jest tam rezerwat, wszystko oblodziale i jedza swoje zimne kanapki popijajac woda z bidonu
gluty do brody rece brudne

jak pada deszcz to jest to samo jak bedzie - 18 nic sie nie zmieni bo tak jest od lat
przepraszam bedzie wieksza frajda bo woda w bidonie zamarznie
kakalo w termosie jest nie dozwolone bo slodkie i zeby sie popsuja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 20  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów

(freewoman)
Stały Bywalec
zaskarbygg napisał:
bogaci bogaci posluchajcie tego
przedszkole koło RYEN OSLO dzieci poszly na "tur" kilka h 3,4,5 latkowie szwendaja sie po lasku
akurat w ostatnia srode byli 5,5h dobrze ze bylo cieplo ok -5
jak wiadomo dzieci chcaczesto kupke wiec pani sciaga im te kombinezony welny wszystkiw warstwy i siadaja na wiaderko po szpachli w ktorym jest worek rema 1000 2 sztuki
dzieci wala batona jedno po drugim i pani to zabiera jak koszyk na grzby
potem siadaja na lawce obsranej przez kaczki bo jest tam rezerwat, wszystko oblodziale i jedza swoje zimne kanapki popijajac woda z bidonu
gluty do brody rece brudne
jak pada deszcz to jest to samo jak bedzie - 18 nic sie nie zmieni bo tak jest od lat
przepraszam bedzie wieksza frajda bo woda w bidonie zamarznie
kakalo w termosie jest nie dozwolone bo slodkie i zeby sie popsuja

Ten opis jest w 100% realny hahahahahaha taki obraz widzialam w przedszkolu w miejscowosci ... sørlandet .... tak wlasnie widzialam to bogactwo,ze nie wierzylam wlasnym oczom..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 15  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(3sort)
Stały Bywalec
zaskarbygg napisał:
bogaci bogaci posluchajcie tego
przedszkole koło RYEN OSLO dzieci poszly na "tur" kilka h 3,4,5 latkowie szwendaja sie po lasku
akurat w ostatnia srode byli 5,5h dobrze ze bylo cieplo ok -5
jak wiadomo dzieci chcaczesto kupke wiec pani sciaga im te kombinezony welny wszystkiw warstwy i siadaja na wiaderko po szpachli w ktorym jest worek rema 1000 2 sztuki
dzieci wala batona jedno po drugim i pani to zabiera jak koszyk na grzby
potem siadaja na lawce obsranej przez kaczki bo jest tam rezerwat, wszystko oblodziale i jedza swoje zimne kanapki popijajac woda z bidonu
gluty do brody rece brudne
jak pada deszcz to jest to samo jak bedzie - 18 nic sie nie zmieni bo tak jest od lat
przepraszam bedzie wieksza frajda bo woda w bidonie zamarznie
kakalo w termosie jest nie dozwolone bo slodkie i zeby sie popsuja


Ba........to, to jeszcze nic ! Ja to widzialem ze oni te dzieci to nawet w tym lesie zostawiali. A potem te dzieci to BV zbieralo i do krajow trzeciego swiata sprzedawali za ciezkie pieniadze.
Najgorsze jednak ze te dzieci to byly gole bo rodzice nie mieli pieniedzy zeby je ubrac. Wogole to ubrane dzieci to sie nie czesto widzi. tak z 10%. No bo kto to widzial zeby dzieci w lesie byly. Chamstwo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ikomikix
(Ikomikix)
Wiking
Ten raport jest fikcyjny tak jak wszelkie takie spekulacje.
Najbardziej mnie uderza ta niebieska rubryka o banku światowym że tam jakaś ograniczanie ubóstwa i pomoc w rozwoju.
Przypomnę że kraje które nie podały się instytucji banku światowego były i są w stanie wojny tz. Rząd Stanów Zjednoczonych podaję informacje że takie kraje mają broń i zostają zaatakowane. Teraz ostrzą zęby na Korę Północną oczywiście robią to dla dobra ludzi tak jak w Iraqu.

Co do pieniędzy to widać jak was ten temat nakręca do komentowania. Dupy bolą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Tom Jan
(TOMJAN90)
Wiking
Tacy bogaci,że w Rogalandzie mają baseny z lat 70 .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
No bo to jest tak: Polacy Maja to genetycznie zakodowane " Jestes swinia bo masz wiecej pieniedzy niz ja"
Ja na szczescie nie jestem uwazany za Polaka wiec moge tego nie miec. (ale nie gwarantuje)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
No bo to jest tak: Polacy Maja to genetycznie zakodowane \" Jestes swinia bo masz wiecej pieniedzy niz ja\"
Ja na szczescie nie jestem uwazany za Polaka wiec moge tego nie miec. (ale nie gwarantuje)


Pozwol, ze sie nie zgodze.
Polacy Maja zakodowane, ze kazdy, kto nie jest Polakiem z mozliwoscia udokumentowania swjej polskosci do 350 pokolenia wstecz, nie jest godny deptania tego padolu, czyli ziemi.
Polacy czynia zaszczyt odwiedzajac inne kraje i chca wszedzie wprowadzac kaganek oswiaty tudziez polskie obyczaje.

Norwegia jak wiadomo jest zamieszkiwana przez skalniakow, ktorzy nie potrafia ani wychowywac dzieci, ani pracowac, ani leczyc ( dowolne dodac).Rzad jest glupi, ludzie sa idiotami, kraj beznadziejny, dziewczyny brzydkie, sportowcy sie dopinguja..itp, itd.

Polak nie posiada zadnej potrzeby refleksji, pokory czy potrzeby rozszerzenia horyzontow...Polak wie najlepiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

()
Stały Bywalec
Kaganek oswiaty------------ piekne!!!!!
Mam dewize: Jak zacznie wszystkich dookola sie uwazac za glupich to bedzie to czas na to zeby zastanowic sie nad samym soba.
Slusznie prawisz Trudno sie nie zgodzic!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magreta
(Magreta)
Wiking
Swiat???? a gdzie USA i Kanada??? A Australia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan kaczmarek
(antychryst)
Wiking
I co jeszcze?
Może Najmądrzejsi Na Świecie ?
Paranoja wieśniaków....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok