Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Gadomski bob norek K MN boj fra oszlo hei!sandokan Cezary Lesiczka sweet man Magda Be (1181 niezalogowanych)
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
To nie bylo lotnisko Gardemoen

Komu niby zwracac uwage ?

Polskiemu, schlanemu scierwu, ktore szczalo na sciane ?
Podejsc do takiego bydla i co mu niby powiedziec ?
Te bydle raczej nie bylo juz w stanie reagowac na zwracanie uwagi...


Mam nadzieje, ze sluzby z lotniska zadbaly, zeby mu policja odpowiedni dotkliwie (po tym, jak bydle wytrzezwieje) "zwrocila uwage". Uwazam, ze zwitek koronek wiezionych zonce znacznie sie uszczupli
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Przemek Drozd
(tonnny)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
tonnny napisał:
zdecyduj się w końcu na któryś nik i przestań rozmawiać sama ze sobą jasna vel lindemans


ona nigdy madroscą nie..... grzeszyła!

A ja swoje > pan Bóg stworzył rudego, zeby uwazac na niego!

Kiedys juz w temacie "matki polki" tez biksowała pod innym nickiem....

z tego mieJsca sle szczere, baaardzo szczere wyrazy współczucia dla LOLKA, meza tej o to sląskiej mietły!

a paszła ty hanysówo w pzidu!

PS: Jakim trzeba byc pierdolnietym, zeby robic z siebie taka kretynke ?!!!!!!

a paszła ty chłopska córo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
tonnny napisał:
zdecyduj się w końcu na któryś nik i przestań rozmawiać sama ze sobą jasna vel lindemans

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
315 Postów
stefan stefanski
(Taki Ktos)
Stały Bywalec
Lindemans napisał:
wytrzezwieje) "zwrocila uwage". Uwazam, ze zwitek koronek wiezionych zonce znacznie sie uszczupli

czyzby ci lolek kran zakrecil?

mam nadzieje, ze otworzył oczy i pognał cie do roboty z mopem w dłoni

Wciąż sie zastanawiam, czemu on cie chciał?

Brzydka, ruda, głupia, wredna, chamska, leniwa i do tego jeszcze ze wsi.....

Oj długo co juz eldorado nie potrwa, a przykro bedzie wracac na brudne hanysowo z dzieckiem pod pachą i nadzaieją, ze moze chco alimenty norweskie dostaniesz......

a paszła won na hałde!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Taki Ktos napisał:
Lindemans napisał:
wytrzezwieje) "zwrocila uwage". Uwazam, ze zwitek koronek wiezionych zonce znacznie sie uszczupli

czyzby ci lolek kran zakrecil?

mam nadzieje, ze otworzył oczy i pognał cie do roboty z mopem w dłoni

Wciąż sie zastanawiam, czemu on cie chciał?

Brzydka, ruda, głupia, wredna, chamska, leniwa i do tego jeszcze ze wsi.....

Oj długo co juz eldorado nie potrwa, a przykro bedzie wracac na brudne hanysowo z dzieckiem pod pachą i nadzaieją, ze moze chco alimenty norweskie dostaniesz......

a paszła won na hałde!


A po czy to nasz Sherlock Holmes "rozkminil", ze Jasna i Lindemans, to ta sama osoboa ?

-po niejakim "tonnym" ?
-po IP ?
-po stylu, pisowni ?
-czy moze po tym, ze obie uwazamy, ze szczanie na lotnisku, w wykonaniu schlanej, polskiej swini jest niezaprzeczalnym dnem... ?

Dam ci dobra rade marjanku, poki sie zblaznisz do konca (co wg. mnie juz dawno nastapilo ),
uzyj mozgu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Taki Ktos napisał:
Lindemans napisał:
wytrzezwieje) "zwrocila uwage". Uwazam, ze zwitek koronek wiezionych zonce znacznie sie uszczupli

czyzby ci lolek kran zakrecil?

mam nadzieje, ze otworzył oczy i pognał cie do roboty z mopem w dłoni

Wciąż sie zastanawiam, czemu on cie chciał?

Brzydka, ruda, głupia, wredna, chamska, leniwa i do tego jeszcze ze wsi.....

Oj długo co juz eldorado nie potrwa, a przykro bedzie wracac na brudne hanysowo z dzieckiem pod pachą i nadzaieją, ze moze chco alimenty norweskie dostaniesz......

a paszła won na hałde!


Oj maryjanek...
Pisało jak byk, że mowa o Torpie.. ale widać, że się znasz na lotniskach, że ho ho..
Mnie tam nie być, ja nie lecieć na święta do PL, ja świąt nie obchodzić.

Po za tym kto przy zdrowych zmysłach chciałby mieć do czynienia z takim rodakiem?? Wstyd i strach zwrócić uwagę, wiadomo, że ty nie masz oporów bo swój do swego ciągnie... prawda?

Już ci kiedyś pisałam, że mam 2nicki, a ten drugi używam do celów "reklamowych" co można sprawdzić przeglądając wpisy z tego nicka..

Weź ty lepiej tego tonnego pod pachę, czuć go tobą na milę i idź robić zakupy dla córeczki i żoneczki.. jak będziesz znowu potrzebował porównania cen to wal śmiało.. pomogę. Rozumiem, że upośledzeni umysłowo i ograniczeni wartościowo boroki jak ty, muszą się spełnić choć na święta ( żeby jednak ta "rodzina" ich nie skreśliła).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów

()
Wyjadacz
1 Post
duda19691 mś
(duda19691)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok