Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Snus, piercing, tatuaże. Kto nie lubi norweskiej służby zdrowia? - Norwegia

Czytali temat:
eivind T.A Marta S ja ja Werona1 Decyk hei!sandokan A..... (724 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Snus, piercing, tatuaże. Kto nie lubi norweskiej służby zdrowia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomek .
(Tommek_83)
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomek .
(Tommek_83)
Wiking
No cóż.. mimo całego narzekania i raczej słabego stanu naszej służby zdrowia, mam wrażenie że w PL ma to wszystko trochę bardziej "ręce i nogi".. skierowania na badania i do lekarzy specjalistów, w przypadku badań np. pobrania krwi stosowanie takich wynalazków jak gumowe rękawiczki itp. itd. Trochę podobnie jak z przedszkolami - różowo w PL nie jest, bo trudno o wolne miejsce ale jak już są, to też wszystko jakoś bardziej uporządkowane : podział na grupy wiekowe, leżakowanie, opiekunki dbające o czystość itp. Generalnie mam wrażenie że mimo pozycji jakie NO osiąga w rankingach bycia najlepszym krajem we wszystkim i strumienia pieniędzy jakie ma do dyspozycji ze złóż naturalnych, sporo rzeczy w PL jest chyba na trochę wyższym poziomie od np. szkolnictwa, po dostęp do różnych usług/ich jakość itp.. (ale to tak już trochę offtopowo do głównego tematu).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
360 Postów

(KonkoN)
Stały Bywalec
mam porównanie leczenia SM w Polsce i Norwegii, niestety ale Polska jest daleko oj bardzo daleko odnośnie dostępnych leków, badań, lekarzy i podejścia do pacjenta a co najważniejsze nie ma czegoś takiego aby dostać się do programu leczenia nie trzeba uzbierać żadnych punktów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
JA jestem wlasnie po operacji i nie powiem nic zlego zostalem dobrze obsluzony i nie rozumiem dlaczego sie nie usmiechac nie zartowac bo sam sobie zartowalem z lekarzami i pielegniarkami,a zwlaszcza nie rozumiem kiedy sie mowi o tatuazach snusach itp to tylko w polsce czlowiek bedac z tatuazami jest tzw kryminalista
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok