Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Coś więcej niż zwykły stok - Norwegia

Czytali temat:
M N Jon Doe Jan Maryjan krzysztof kowal Robert Klój cysiek33 John Born druch dryh (640 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Coś więcej niż zwykły stok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Jan Kowalski
(Fantomas)
Wiking
Wole pojechac na narty do Austrii, Szwajcarii, Francji, czy Wloch. Duzo taniej, duzo lepiej i duzo wiecej frajdy. Niech pomysla lepiej o prawdziwym kurorcie narciarskim dostepnym zima.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Rafal W.
(Rafalek)
Wiking
,,36 000 kilometrów kwadratowych,, wow, to żeście dali czadu jak cała Norge ma 385 178 km², hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 31  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
"Kompleks obejmie powierzchnię ponad 36 000 kilometrów kwadratowych i będzie jednym z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych obiektów sportowych w pobliżu norweskiej stolicy. Dla lepszego wyobrażenia skali: obszar, który zajmie centrum odpowiada powierzchni około sześciu boisk piłkarskich."



Wyobraźnia was ponosi trochę.
Kurde ja widziałem w Norwegii więcej niż 6 boisk piłkarskich, wiec z tych waszych wyliczeń wychodzi ze widziałem więcej niż całą Norwegie, któreś już pewnie było zagramanicom i nie zauważyłem nawet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Joseph napisał:
"Kompleks obejmie powierzchnię ponad 36 000 kilometrów kwadratowych i będzie jednym z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych obiektów sportowych w pobliżu norweskiej stolicy. Dla lepszego wyobrażenia skali: obszar, który zajmie centrum odpowiada powierzchni około sześciu boisk piłkarskich."



Wyobraźnia was ponosi trochę.
Kurde ja widziałem w Norwegii więcej niż 6 boisk piłkarskich, wiec z tych waszych wyliczeń wychodzi ze widziałem więcej niż całą Norwegie, któreś już pewnie było zagramanicom i nie zauważyłem nawet.


Tyzes widzial wiecej niz sadzisz. Byles pewnikiem w zaprzyjaznionyfh krajach. Z natloku wrazen nie uchwyciles tego.
Niech sie lacza kraje wspolnych boisk!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
Joseph napisał:
"Kompleks obejmie powierzchnię ponad 36 000 kilometrów kwadratowych i będzie jednym z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych obiektów sportowych w pobliżu norweskiej stolicy. Dla lepszego wyobrażenia skali: obszar, który zajmie centrum odpowiada powierzchni około sześciu boisk piłkarskich."



Wyobraźnia was ponosi trochę.
Kurde ja widziałem w Norwegii więcej niż 6 boisk piłkarskich, wiec z tych waszych wyliczeń wychodzi ze widziałem więcej niż całą Norwegie, któreś już pewnie było zagramanicom i nie zauważyłem nawet.


josep twoj debilizm jest wielkosci boiska pilkarskiego pokonales nawet gabriela i jaste razem wzietych

6 000 kilometrow kwadratowych to boisko 60km na 100km

to bramka ma pewnie z 10km
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
cysiek33 napisał:
Joseph napisał:
"Kompleks obejmie powierzchnię ponad 36 000 kilometrów kwadratowych i będzie jednym z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych obiektów sportowych w pobliżu norweskiej stolicy. Dla lepszego wyobrażenia skali: obszar, który zajmie centrum odpowiada powierzchni około sześciu boisk piłkarskich."



Wyobraźnia was ponosi trochę.
Kurde ja widziałem w Norwegii więcej niż 6 boisk piłkarskich, wiec z tych waszych wyliczeń wychodzi ze widziałem więcej niż całą Norwegie, któreś już pewnie było zagramanicom i nie zauważyłem nawet.


josep twoj debilizm jest wielkosci boiska pilkarskiego pokonales nawet gabriela i jaste razem wzietych

6 000 kilometrow kwadratowych to boisko 60km na 100km

to bramka ma pewnie z 10km


cytatu baranku niedowidzisz?
Wytrzeźwiej to może zrozumiesz, w co jednak wątpię:
to ja wypisuje debilizmy czy MN?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
przemek brach
(przemas86)
Wiking
Ktoś tu jest nieźle niedoinformowany Litwini za nasza granica w odległosci 30 km maja już od 5 lat otwarty 460 metrowy kryty całoroczny stok narciarski www.snowarena.lt/en/services .A jak szwedzi skończą budowac swój SKIPARK 360 to chocby sie norki zes..li to nie bedzie wiekszy bo szedzi beda mieli 700 m www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1482591
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok