Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
10 Postów
ReviD
(ReviD)
Wiking
myślę, że ten kurs kl.1 jest na miarę możliwości. Dziękuję !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
ReviD
(ReviD)
Wiking
ReviD napisał:
myślę, że ten kurs kl.1 jest na miarę możliwości. Dziękuję !!!
Chyba sam siebie oszukałem znalezione na pewnym forum "dyplom nurka kl. III nie jest uznawany za granicą. Z kolei w Polsce ciężko o zdobycie kursu nurka klasy II (do50 m), czy I (powyżej50 m), co uniemożliwia podjęcie pracy w innych krajach..."
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
W Norwegii taki kurs kosztuje 35 000 NOK i trwa 16 tygodni, poniedzialek - piatek od 8.00 do 16.00 + oplata dodatkowa za sprzet 1500 NOK + ewentualnie test lekarski 2500NOK.

www.nyd.no/nyd/yrkesdykker/priser/

Nie wierz tak na slowo co pisza gdzies na forum o uznawaniu polskich certyfikatow.
Takie sprawy, to sie sprawdza u zrodla samemu - czyli zadzwon pod adresy szkoly/instytucji, ktore dostales.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
ReviD
(ReviD)
Wiking
Dobrze a jeśli chodzi o te farmy? Kojarzy Pani jakieś miejsca, wymagania lub szacowane zarobki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Artur Plango
(ferrarka)
Wiking
Takie sprawy np. w okolicach Haugesundu trzymają swoji, ludkowie co mają firmy pootwierane a żadnego biura. Bez znajomości kicha. Pracownik w takiej firmie zarabia ok 800 tys brutto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok