Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zapłaćcie podatek za samochód do 20 marca – opóźnienie będzie drogie - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zapłaćcie podatek za samochód do 20 marca – opóźnienie będzie drogie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
167 Postów
Qmulus Krakow
(qmuluskrakow)
Stały Bywalec
Czyli jak kupilem auto w pazdzierniku 2014 to zaplace tylko polowe podatku ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Nie, bo placisz za rok biezacy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
"Wezwanie do zapłaty podatku za samochód dostanie osoba, która była zarejestrowana jako właściciel samochodu 1 stycznia 2015. Jeśli od początku roku samochód zmienił właściciela, należy zadbać o to, by to nowy właściciel zapłacił podatek. Jeśli nowy posiadacz samochodu tego nie zrobi, urząd celny wymusi opłatę podatku na właścicielu z 1 stycznia. Połowę wysokości podatku zapłacą osoby, które kupiły samochód po 1 lipca 2014 roku"


Może tak podajcie link do przepisów gdzie to niby jest napisane ze za auto kupione w zeszłym roku, będzie ktoś płacił połowę podatku w roku bieżącym. A to że to niby nowy właściciel ma płacić podatek drogowy to już kompletna bzdura, podatek drogowy płaci ten na kogo było zarejestrowane auto 1 stycznia i koniec tematu. Sprzedajesz samochód to sobie dolicz do ceny samochodu wysokość podatku drogowego.

Zakład pracy chronionej tworzy te "artykuły", ludzi z autyzmem zatrudnianie czy jak?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
lolo han
(bolek1234)
Nowicjusz
ja sprzedalem auto w luty tego roku w umowie bylo zaznaczone ze podatek placi kupujacy ,.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
bolek1234 napisał:
ja sprzedalem auto w luty tego roku w umowie bylo zaznaczone ze podatek placi kupujacy ,.


Jak nie zapłaci to co mu zrobisz? Pójdziesz do adwokata, drożej Ciebie to będzie kosztowało niż sam podatek...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
piotr z
(piotrsan)
Wiking
wysłał błędne na przykład mi - ogólnie to mają burdel i im się system informatyczny posypał - ale znając życie - jak ktoś nie dopilnuje sam żeby wszystko było ok to i tak będzie jego wina
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
piotrsan napisał:
wysłał błędne na przykład mi - ogólnie to mają burdel i im się system informatyczny posypał - ale znając życie - jak ktoś nie dopilnuje sam żeby wszystko było ok to i tak będzie jego wina


Quo vadis lingua polonica?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
a co mu zrobia ? zabiora tablice rejestracyjne
jak nie zaplaci to w lipcu nowy wlasciciel dostanie giro + 1800kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Joseph napisał:
bolek1234 napisał:
ja sprzedalem auto w luty tego roku w umowie bylo zaznaczone ze podatek placi kupujacy ,.


Jak nie zapłaci to co mu zrobisz? Pójdziesz do adwokata, drożej Ciebie to będzie kosztowało niż sam podatek...

mial byc cytat ale forum sie piepszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok