Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

„Kampen for tilværelsen” wróciło na telewizyjne ekrany – co dalej z Tomkiem? - Norwegia

Czytali temat:
Kinga G. Magnus Thomas (2436 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
366 Postów
sebastian sebastian
(sebaseba)
Stały Bywalec
No to Jaski,Cyski oraz ,,Damy" zaczynajcie komentowac !!!Wszak to Wasz zywiol :-D Wasze cale zycie-forumowe zycie :-DDDD
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Pewnie jazwinski na sama myśl sie ślini!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1262 Posty
pawel piotr
(wrzeszczot)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(1234qaz)
Wiking
Norwegowie nadal zmagają się z problemami egzystencjalnymi w przestronnych czystych białych domach MOJA ZONA SPRZĄTA TE CHLEWY BRUDNE I ŚMIERDZĄCE do autora tych wypocin skąd te informacje wziąłeś człowieku nawet nie chce mi się czytać tych głupot napisz człowieku ze to PROPAGANDA a tak już an koniec przyjedz do polski to zobaczysz czyste NOWE !!! DOMY a nie drewniane zawilgocone nory
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
nie znasz sie to norwegia jest nowoczesna a Polska zacofana -jak twierdza polonorki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Facet , nie chcę tu wyjść na tzw. polonorka, ale procent chlewu i ruder w Polsce a w Norwegi to dwa zupełnie różne poziomy. Jak już wracasz z roboty tak umęczony że nie masz siły spojrzeć na prawo i lewo , to spójrz chociaż na fotkę Kristiansand z MN. Niwiem gdzie ty żyjesz , ale byłem na naprawdę chyba głębokiej prowincji jak Telemark i nie ma mowy żeby znależć taki syf jak w Polsce . Który często zmuszony byłem oglądać udając się w kierunku np. Swinoujścia i jadąc przez Pomorze Zachodnie to zbiera człowieka na wymioty od zagęszczeni zaniedbanych nor. A to zachodnia bogatsza Polska. Strach pomyśleć co jest w Polsce B.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kris polo
(Krist82)
Wiking
Who is your dady now? What? Heheh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zbigniew Ziobro
(kajetan81)
Wiking
Epizot konczacy pierwsza serie jakos nie chce wyjsc z glowy, wiec chyba odpuszcze tym razem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
TEMAT: „Kampen for tilværelsen” wróciło na telewizyjne ekrany – co dalej z Tomkiem? - Norwegia

Teraz Tomek reklamuje bombony czyli słodycze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok