Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polacy włamali się do norweskiego domu - Norwegia

Czytali temat:
Konrad Kkk Wieslaw Gasior Małgorzata Rybak Jozef K. Michal Wisnia Jakub Szydłowski ada m Aleksandra ... Gonia St PASSANGER WR (3742 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy włamali się do norweskiego domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(LenaGutkowska)
Wiking
Mam nadzieje, ze kara bedzie surowa!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Ta
Deportacja do Polszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anna Ka
(Kropka30)
Wiking
Człowiek wyjeżdża za granice bo ma dosc Polski i tego buractwa a nawet tutaj trzeba sie wstydzić :/ Normalni Polacy przepraszają za hołote!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Bandytow nie brakuje na tym swiecie, a amatorow na szybkie zarobki jest mnostwo wsrod "narodu wyjatkowego".

Ostatnio duzo jest w wiadomosciach info o "wynajeciu" hollenderskiego wiezienia "Norgerhaven" dla 242 norweskich wiezniow odbywajacych dlugotrwale kary.
Umowa jest juz podpisana i wiezniowie juz niedlugo beda sie mogli przeniesc na odbywanie kary w Hollandii.

Polscy skazancy ( za przestepstwa popelnione w Norwegii) beda najprawdopodobniej odbywac kary w polskich wiezieniach.
Rzad norweski chce placic polskim wiezieniom za to, aby polscy wiezniowie odsiadywali kary wiezienia w swoim kraju. Jest to o wiele tansze.
Ale warunki fatalne w porownaniu z tutejszymi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Małgorzata Rybak
(malgorzarybak)
Wiking
brak cenzuralnych słów...wstyd!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Majki Majcher
(Majki27)
Wiking
CO ZA BYDŁO ...człowiek przyjedzie żeby pracować ,utrzymać rodzine bo w pl.nie ma szans na godne życie. A teraz znowu wstyd przez sk........w jak oni nas mają tutaj szanować jak KIEPY przyjadą i narobią brudu (pomioty)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Jestem ciekawy czy dobrze sprawdzili czy to faktycznie Polacy, w Stavanger widziałem i słyszałem wiele osób mówiących w języku polskim, jestem pewny że żaden z nich nie był Polakiem, dlatego wspominałem o legalizacji ludzi nielegalnych, legalnie. Nie ważne czy to Polacy czy inni, Temu małżeństwu będzie potrzebna pomoc przez długi czas, a skazani powinny zapracować na to poprzez ciężkie prace, a nie otrzymać zakwaterowanie, i tu mogą się wykazać psychologowie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Sebastian Zet
(SebastianSB43_300)
Nowicjusz
...to my POLACY
https://www.youtube.com/watch?v=XcQdJyo1B-8
...wiesz co to znaczy to my POLACY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Moze czas przeywrocic kontrole na granicach? Jakos od otwarcia granic w strefie Schengen rosnie przestepczosc w Europie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok