Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Epoka wikingów na wyciągnięcie dłoni - Norwegia

Czytali temat:
r bodzio Wojciech Lewandowski dorota dorota Natali B (861 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Epoka wikingów na wyciągnięcie dłoni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Gudvangen zalicze na pewno w tym roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
Natali B
(Natali666)
Początkujący
ja bylam we wszystkich tych miejscach i polecam Gudvangen ze wzgledu na piekne widoki cos wspanialego latem jest tam jarmark sredniowieczny mozna ciekawe rzeczy nabyc tak samo jak i w Stiklestad cudowne miejsca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dorota dorota
(nata55)
Wiking
SENTEX naprawde czytac nie mozna co napisales.Jestem pewna ze mieszkasz w baraku w 15 na kupie i nie masz dostepu do okna i nic nie widzisz a szkoda koronki na bilet.Norwegia jest piekna a te muzea polecam , duzo zwiedzam i naprawde jestem zachwycona i moi znajomi takze. U Ty zapewne jak nie widzisz pod domem jakiejs rozklekotanej marzyny rolniczej to juz dla ciebie nie widoki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dorota dorota
(nata55)
Wiking
maszyny tam mialo byc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr Wodz
(woodz)
Wiking
Norwegia nie miała króla o mianie Harald Zlotowlosy droga redakcjo. Jeśli juz to był Harald Pieknowlosy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
woodz napisał:
Norwegia nie miała króla o mianie Harald Zlotowlosy droga redakcjo. Jeśli juz to był Harald Pieknowlosy.

Się Piotrze czepiasz...
Wszyscy znają poziom żurnalistów MN, więc cieszyć się tylko, cieszyć, że to Harald Złotowłosy im wyszło, a nie na przykład Henryk Balejaż, Heniek Trwały, czy Henio Podbarwiany...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Janku,
Heniek Balejaz jest moim faworytem. Jak ty umiesz wyrazic piekno imion....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dorota dorota
(nata55)
Wiking
SENTEX-ty poprostu nie wiesz o co Ci chodzi.Piszemy o widokach a nie o histori Norwegi.Mam od 30 lat przyjaciol w Szwecji i oni rowniez kazde wakacje spedzaja w Norwegi bo sa takie piekne widoki.Byles na drodze trolli na lofotach itd...mozna byloby wymieniac a Ty masz ograniczone myslenie , jestem pewna ze nikt tu na tym forum nie podziela Twego zdania.Bedac na lofotach spotkalam polakow w srednim wieku ktorzy pare lat zbierali na wycieczke wlasnie po Norwegi.Kazdemu sie podoba co innego ale piszac ze to sa nudy i nie ma nic interesujacego to naprawde jestes ograniczony
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów

(Crow)
Nowicjusz
E tam ................. te wszyskie "piekne" widoki w N to "oppskryt". Ustawiaja hologramy w tle bo maja na to pieniadze. Kraina uludy.

W Polsce sa za to niezapomniane widoki. Taki Slask np ! Przecudne formy hald weglowych w polaczeniu z cudownym zapachem palonego wegla .............. cudo ! Architektoniczne perelki w postaci szybow kopalnianych, a w tle fabryczne bryly budynkow koksowni............czy moze byc cos piekniejszego?
No i igrajace w swietle zachodzacego slonca bogactwo kolorow tysiecy reklam, z ktorych kazda jest dzielem sztuki. Tu i tam, rozwalony worek smieci dodaje tylko uroku i stwarza wrazenie ze krajobraz robi sie jeszcze bardziej ciekawy.
Co tam Norwegia. Bzdura. Nic tu nie ma co mogloby wzruszyc prawdziwa polska dusze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok