Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
9 Postów
Wiking
Witam,ja tylko prosze o jakąś konkretną pomoc,nie o rady z cyklu wracaj do kraju, bo w moim przypadku to niemożliwe ponieważ nie mam kasy na powrót i nie biore tego nawet pod uwagę,dlatego też nie obchodzi mnie że psuję jakiś tam twój rynek,dla mnie w tej chwili 30 nok to wystarczająco , jestem zdesperowany i wierzę ze mi się tutaj powiedzie tak jak wam i może kiedyś to ja pomogę komuś innemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Skąd u ciebie tyle jadu,ja w tej chwili nie myśle o
dupaniu poza tym mam w polsce żonę i trójkę dzieci na utrzymaniu,jeżeli nie chcesz mi pomóc,odpusc sobie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
A ja powiem tylko jedno: MARIAN, TO JEST GENIALNE !!!

Przeczytajcie sobie uważnie cały wątek. Przeanalizujcie. Pomyślcie. Odrobinę pomyślcie.

Wiecie Co Marian właśnie robi i to od kilku dni? Posługując się groteską i ironią, wyolbrzymiając jedno, a redukując do absurdu drugie, maluje przed nami wszystkim obrazek pod tytułem "POLAK W NORWEGII W KRZYWYM ZWIERCIADLE". Lepiej jest, on w to wszystko zaangażował naiwnych i niczego nie świadomych internautów, to jest prawdziwy performers, rzekłbym: sztuka interaktywna.

I stawiam diamenty przeciw żołędziom, że facet siedzi przed komputerem i po prostu pęka ze śmiechu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Witaj Wujku Janku,przykro mi że tak mylnie interpretujesz moje intencje.Nie było moim zamiarem prowkowanie poloni oraz ośmieszanie kogokolwiek i zwłaszcza ze w tej chwili mogę również powiedzieć iż zaliczam się do tego grona.Obecnie oczekuję tylko odrobiny zrozumienia oraz minimalnej pomocy w jakiejkolwiek postaci.I uwierz mi drogi Wujku Janku,rzeczywistość z jaką się tu zderzyłem trochę mnie przerosła i na pewno nie jest mi do śmiechu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
yuki napisał:
Skąd u ciebie tyle jadu,ja w tej chwili nie myśle o
dupaniu poza tym mam w polsce żonę i trójkę dzieci na utrzymaniu,jeżeli nie chcesz mi pomóc,odpusc sobie.



Optymus, ladnie tak mijac sie z prawda?
Popracuj nad pisownia, to bedziez bardziej wiarygodny ...

Milo cie powitac ponownie w na lonie MN.

PS. A co powiesz o pracy za 25 kr na godz?
Wiele rodzin potrzebuje pomocy - jak ty nie pedofil, to mozesz robic za nianke. I gospodynie. I osobe do towarzystwa.
Kinderegg - 3 w 1.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Witaj,to jest genialna rada i chyba pójdę w tę stronę,bo ja nie pedofil
dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Swietnie Marian

Dobrze, ze znalazles swa nisze. Mozesz sie zawsze w niej rozwinac.

Pisz jak bedziesz chcial innych rad. Ja zawsze ich chetnie udzielam.
Pozdrow zone i owa trojce nieletnich dzieci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Adam xxx
(amurach)
Wiking
Kolego,jedna osoba Ci napisala jechac do holandi dla Ciebie to chyba najlepsze rozwiazanie,lepszego nie znajdziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok