Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pomocy rodacy! - Norwegia

Czytali temat:
9 Postów
Wiking
Witam wszystkich rodaków,właśnie przyleciałem do Norge szukam kogoś kto mi pomoże znaleśc prace ewentualnie udzieli schronienia. Interesuje mnie praca przy sprzątaniu lub w budowlance bo nie ukrywam że kiepso u mnie z językiem. mogę pracowac nawet za 30 nok na godz. W razie czego piszcie na priv cały czas jestem online. Liczę na kogoś kto tak jak ja jest z Białegostoku. Pozdrawiam i czekam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
45 Postów
Anna B
(aniek)
Nowicjusz
Pierw sie mysli, potem robi.. A nie robi i wola pomocy :O
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(Krajan)
Nowicjusz
yuki napisał:
Witam wszystkich rodaków,właśnie przyleciałem do Norge szukam kogoś kto mi pomoże znaleśc prace ewentualnie udzieli schronienia. Interesuje mnie praca przy sprzątaniu lub w budowlance bo nie ukrywam że kiepso u mnie z językiem. mogę pracowac nawet za 30 nok na godz. W razie czego piszcie na priv cały czas jestem online. Liczę na kogoś kto tak jak ja jest z Białegostoku. Pozdrawiam i czekamNorwegia to duży kraj.
Gdzie konkretnie doleciałeś i jak spędzisz dzisiejszą nockę?.
To że kiepsko z językiem, rozumiem, że angielskim, to pestka, a co z konkretnym zawodem o praktyce nie wspomnę. Skoro masz czas to napisz na spokojnie "co sobą reprezentujesz zawodowo.
Za 30 koron, to nawet cyganie nie żebrzą na ulicy.
Może bardziej poważniej przedstawisz się na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
moge ci dac namiar na firme sprzatajaco budowlana
ale musisz gadac po bialorusku lub ukrainsku
szef Jakub
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Pozdrawiam i czekam

To sie chłopie naczekasz i to długo. Napisz co robisz w budowlance bo jak chcesz jako pomocnik pracowac na budowie bez jezyka to lepiej wracaj, musisz miec konkretny fach i byc dobrym w tym co robisz gdyż nie gadasz. Jakbys dobrze gadał to nie musisz byc fachowcem bo wsrod norów sie szybko nauczysz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Siema,jestem ze wschodu konkretnie z Białegostoku,jakiś czas temu szmuglowałem fajki z Ukrainy i troche języka liznołem,wysyłaj te namiary,wielkie dzięki

pozdrawiam Marian
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(Krajan)
Nowicjusz
yuki napisał:
Siema,jestem ze wschodu konkretnie z Białegostoku,jakiś czas temu szmuglowałem fajki z Ukrainy i troche języka liznołem,wysyłaj te namiary,wielkie dzięki

pozdrawiam Marian

Grasz głupa, czy o drogę pytasz?.
Jesteś na forum oficjalnie rok.
I takim tekstem zajeżdżasz?.
Żałosna i nieudolna prowokacja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
z Ukrainy do Białegostoku

a samochody ze Slowacji do Szczecina


ale tu ci pomoga
Stanislaw Jazvinski 966 74 366
Killinglandveien 200, 4312 Sandnes

to taki porzadny i przyzwoity facet
nawet wazeline ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
brzoza brzoza
(yuki01)
Wiking
Cześć chętnie ci pomogę z noclegiem jak wszystkie POLKI całe dnie sprzątam więc mam wolny pokój pisz na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Dzieki jestem hetero
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok