Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Oszukali NAV na 271 milionów w 2014 roku - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof Jaskolski MARIUSH EF małgorzata nowak wiking481 (1257 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Oszukali NAV na 271 milionów w 2014 roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Beata M
(aga113)
Wiking
a ja bym wymienila polowe personelu, glownie z obslugi w Nav. Dzis dostalismy pismo iz nasz wniosek o dagpenger zostal wstrzymany poniewaz nie dostarczylismy wszystkich dokumentow. Natomiast pani w naszym oddziale ktora nam pomagala wypelniac wnioski , stwierdzila iz wszystkie dokumenty sa i mamy czekac tylko na odpowiedz. Najdziwniejsze jest to w tym wszystkim iz dokumenty ktorych NaV nie otrzymal byly w 100% wyslane. Poprostu rece opadaja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(Dandi8815)
Wiking
Teraz wzięli się na sposób. Wszystkich wysyłają na kursy poszukiwania pracy. Po 4 miesiącach na takim kursie trzeba iść na praktyki które trwają 2 miesiące. W razie nieobecności szkoła powiadamia o tym NAV i nici z kombinowania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dariusz Paśniewski
(daropanda)
Wiking
aga 113 masz racje,...ja też musiałem "oddać"3-miesięczny zasiłek rodzinny na dziecko, które ukończyło 18lat,.Został wypłacany pomimo że dowiadywałem się w NAV czy słusznie dostaje, a pracownica odpowiedziała, że należy się do końca roku, 18lat syn kończył w październiku...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Oszustwa w Norwegii ? Wiadomo,ze zdolni do tego sa tylko ci cudzoziemcy i to zwlaszcza z Europy Wschodniej (mysląc "mapowo" z Europy Poludniowej). Ssacze zasilkow z dolnej połowy globusa oczywiscie na taką "renomę" nie zasłuzyli ,bo oni jako "ofiary rezimów" cierpią za miliony...NOK rzecz jasna.
Do tego blitz- info dzis w TVN24: Koniec piractwa? W Norwegii już niemal nikt nie ściąga nielegalnych plików z muzyką...
Skad to dziwo? No bo przeciez takiego sciagania Politi zakazała! Że tez tej niesamowicie skutecznej metody matoły z całej reszty Świata nie stosują.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
aga113 napisał:
[quote[b][b]]a ja bym wymienila polowe personelu, glownie z obslugi w Nav.[/b[/b]] Dzis dostalismy pismo iz nasz wniosek o dagpenger zostal wstrzymany poniewaz nie dostarczylismy wszystkich dokumentow. Natomiast pani w naszym oddziale ktora nam pomagala wypelniac wnioski , stwierdzila iz wszystkie dokumenty sa i mamy czekac tylko na odpowiedz. Najdziwniejsze jest to w tym wszystkim iz dokumenty ktorych NaV nie otrzymal byly w 100% wyslane. Poprostu rece opadaja.[/quote]

a ja uwazam ze to wlasnie sa wlasciwe osoby na wasciwym miejscu...NAV specjalnie tak funkcjonuje aby ludziom rece opadly i dali sobie spokoj... tak ja mysle...

...zwlaszcza zeruja na niewiedzy obcokrajowcow... nie znam osoby ktora ma pozytywne opinie na temat NAV... a z wszystkimi z ktorymi rozmawiam na temat NAV maja podobne doswiadczenia, podobne schematy ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a czy w Królestwie są żydy
a jeśli są to czy oni najwięcej nie kradną?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kris ***
(kris205)
Wiking
Do aga 113

Następnym razem poproście o potwierdzenie złożenia dokumentów,zróbcie tez kopie złożonych papierów i na każdym z nich przystęplujcie pieczątke z NAVu z data .Mi tez wmawiali ze nie złozyłem papierów ze nie mają co prawda chodziło o odszkodowanie natomiast jak jej połozyłem papiery na stół podbite przez Nav z pieczatkami na kazdym dokumencie i z potwierdzeniem przyjęcia przez Nav moich dokumentów osłupiała ..... i od razu sprawa poszła
do przodu juz nawet nie musiałem sie tam pokazywac sami dzwonili na dodatek porobiłem sobie skany tych ze dokumentów takie dodatkowe zabezpieczenie i nadal je posiadam bo kto wie co im jeszcze do głowy przyjdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
albo
trzeba sobie zacząć zdawać sprawę, iż
stajemy się coraz bardziej niepożądanymi gośćmi w Królestwie Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
gargamel gargamelowaty
(gargammell)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
albo
trzeba sobie zacząć zdawać sprawę, iż
stajemy się coraz bardziej niepożądanymi gośćmi w Królestwie Norwegii
hameryka czeka jazvinski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok