Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Freia i Nidar - słodki kawałek Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Katarzyna Kabat (968 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Freia i Nidar - słodki kawałek Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rem krzysztof
(remfuruset)
Wiking
wyroby obu producentów wymiatają, zarówno KVIKK LUNSJ, bardzo smaczne jako mała zakąska do porannej kawki, jak i TROIKA, bardzo smakowity marmoladowy batonik, miód w gębie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(Isrid)
Wiking
Wole zdecydowanie Nidara!!!! Kraft wykupil Freia, dlatego przestalismy kupowac produkty tej firmy. Firma Kraft odmowila umieszczenia naplepek GMO na swoich produktach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rem krzysztof
(remfuruset)
Wiking
ISRID...CO TO ZA WYPOWIEDŹ??? Wolę zdecydowanie Nidara!!!! Kraft wykupil Freia. Odstaw dopalacze. Jeśli mam ochotę na coś słodkiego, nie szukam na produkcie nalepki GMO, nachodzi mnie wena na słodkie...kupuję i szamam, i co CI odpier.... z nalepką GMO?? Genetically Modified Organism..o to biega?? Nauki ścisłe wypychają z mózgu logiczne myślenie??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
Czekolada Freia przypomina mi czekolady z dawnych lat,czekolady van houten mniamuśna sprawa! nic.... tylko ino jeść...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcin _
(santacruz)
Wiking
bergene melk .... R.I.P ;(
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
jak widac GMO uszkadza muzg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok