Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Trzy-letnia szkoła Językowa w Trondheim - Norwegia

Czytali temat:
Anna Ski ALEXANDER HAZARD Cześć arek4500 (983 niezalogowanych)
3 Posty
Anna Ski
(haniaczek)
Wiking
Czy orientuje się ktoś może cokolwiek o tej szkole . Bo jak na razie wiem tyle ,że : przez rok chodzisz do szkoły i uczysz się języka norweskiego , a następne dwa lata praktyki. Ale jak się tam dostać i jakie spełniać warunki ? A przede wszystkim proszę o namiary , stronę internetową ? Byłabym bardzo wdzięczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
haniaczek napisał:
Czy orientuje się ktoś może cokolwiek o tej szkole . Bo jak na razie wiem tyle ,że : przez rok chodzisz do szkoły i uczysz się języka norweskiego , a następne dwa lata praktyki. Ale jak się tam dostać i jakie spełniać warunki ? A przede wszystkim proszę o namiary , stronę internetową ? Byłabym bardzo wdzięczna
I to tak wszystko za friko? I pewnie placa za praktyki?
Pewnie myslisz o NAV albo AMO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Hanna Wallmont
(hanna.wallmont)
Wiking
Wszystkie kursy je,zyka norweskieg sa, bardzo drogie. jesli masz ukonczone 18 lat mozesz jedynie sama oplacac . W Voksen utdaning 1termin 2-3 tys.NOK, Mam ten sam problem
W NAV moga, ci dac namiar . Folkuniversitet tez maja, darmowe kursy na internecie i w grupach-uczesczasz na lekcje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Anna Ski
(haniaczek)
Wiking
W sumie to źle to ujęłam.... bo to jest Szkoła Zawodowa , w której uczysz się rok właśnie języka , a kolejne dwa praktyki. + do tego stypendium .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
haniaczek napisał:
W sumie to źle to ujęłam.... bo to jest Szkoła Zawodowa , w której uczysz się rok właśnie języka , a kolejne dwa praktyki. + do tego stypendium .
Wyglada to na kurs organizowany przez NAV, popularnie znany jako AMO kurs. Czy trwa on az 3 lata, to watpie, choc pewnie praktyki mozna przedluzyc do maks. 2 lat.
NAV wysyla na cos takiego. Trzeba byc zarejstrowanym jako osoba bezrobotna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok