Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Grzegorz Siudak (1688 niezalogowanych)
1 Post
ARKADIUSZ ROZANSKI
(ARECZEK)
Wiking
polska mentalnosc !!! zapomniales napisac ze pierogi sa najlepsze i ze najwiecej pijakow u nas to samo gadaja litowcy ze u nich wsio zajebiste
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(broda)
Wiking
hehehehe i zawsze będą obcymi ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(KrzysztofTrzeciak)
Wiking
Polska mentalnosc to raczej''Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie''
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Joanna W.
(asiunia1987)
Nowicjusz
Coś mi wiadomo na ten temat...po 7 latach mieszkania tam wróciliśmy do Polski.Mielismy swój dom i wogóle wszystko co było nam potrzebne do szczęscia...ale służba zdrowia przewazyła na wszystkim. Będąc w ciązy nie mogłam liczyc na nic...tłumaczyłam że zle sie czuje itd.ale nikt mnie nie słuchał, a położna mówiła że po prostu taka jest ciąża. Chciałam zrobić niezbedne wyniki zeby w końcu dowiedziec sie co mi jest ale nie dostałam na to pozwolenia...to ma być kraj pomagający dzieciom?? Tak, ale tym które sa już na swiecie a dzieciątko w łonie matki to zupełnie inna sprawa. Skończyło sie powrotem do ojczyzny...diagnoza cukrzyca ciażowa i problemy z tarczycą, a teraz czuje że żyje. Jeżeli chodzi o samo zycie tam...jest dobrze człowiek sie tak nie stresuje. Kto zył tam dłuższy czas wie ze zycie tam jest bajka ale tez i martwieniem sie o "jutro" jezeli chodzi o naszych kochanych rodaków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
Jarek Leziak
(nordlys)
Nowicjusz
Nie mogę znaleźć tego artykułu czy ktoś go usunął lub zablokował?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
Szacunek dla Ciebie,Joanna!

Jakze wymowne jest tutaj stwierdzeinie: 'nie dostalismy pozwolenia'


no, to sie nadaje na film pod tytulem walka o byt niech NRK to uniesci w tym swoim paszkwilu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok