Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

2 Posty
Piotr Piotr
(piotrfast26)
Wiking
Polki lepsze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
@Annaasker, czy ty kobieto, sama rozumiesz, te swoje wypociny?
Z każdym kolejnym postem, błaźnisz się coraz bardziej.
Nie masz zielonego pojęcia o budowaniu zdań, a chcesz komuś wmówić, że jesteś po studiach?
Ja bym się zastanawiała, czy ty się nadajesz na salową, a co mówić o pielęgniarstwie.
Zadziwiające, jak można być zakompleksionym, żeby podbudowywać swoje rozbuchane ego, na nic nie znaczącym portalu, między ludźmi, których się nie zna.


Ps. Brzydalu, buraczki zasmażane są pycha!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
KLON16 napisał:
a propos:
ze specjalna dedykacja,na dobry wieczor:






Dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów

(AgnieszkaJa)
Nowicjusz
SENTEX napisał:
Annaasker napisał:
Dzieci tak, ale ty nie. I podskocz to u mego byłego liście pograniczu razem z Klonxvi. Płaci po 80 kr na godzinę. Z waszyn wykształceniem to i tak za dużo .teraz pa buraczki, idę na dyżur

dla twojej informacji nie wszyscy maja 80nok ja dobijam do 270 i takie polonorki jak ty moga pomazyc o takiej stawce nawet jak bedziesz dupy dawac na drugiej zmianie .............. a norwedzy to tacy niby wyksztalciuch sa co????


To niby tak duzo? 270? Ha ha ha. Chyba, ze pracujesz w Polsce i masz na mysli zlotowki to przepraszam. Co do tych 80 koron i bylego chlopaka. To przez takich jak on powstaja seriale o Polakach na nrk1. Jak mozna tak innych ludzi wykorzystywac? Ile za nich bierze? 2 razy tyle? Jak ja nienawidze takich cwaniakow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów

(AgnieszkaJa)
Nowicjusz
jasta102 napisał:
tadek!!!!!! napisał:
Dla mnie Słowianki są ładniejsze!!!!
fakt
ale mają krzywe i żylaste nogi


A Slowianie maja wielkie brzuchy i male fiutki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
To przez takich jak on powstaja seriale o Polakach na nrk1
Powstaja z urojen
Pera Schreiner
pewnie mu dziadka pobili 12 letni powstancy warszawscy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
O czym mowa była w tym wątku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
o kompleksach polonorkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Karolinka2740)
Wiking
Masakra ubliżać sobie na forum , brak kultury :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
SENTEX napisał:
Annaasker napisał:
Dzieci tak, ale ty nie. I podskocz to u mego byłego liście pograniczu razem z Klonxvi. Płaci po 80 kr na godzinę. Z waszyn wykształceniem to i tak za dużo .teraz pa buraczki, idę na dyżur

dla twojej informacji nie wszyscy maja 80nok ja dobijam do 270 i takie polonorki jak ty moga pomazyc o takiej stawce nawet jak bedziesz dupy dawac na drugiej zmianie .............. a norwedzy to tacy niby wyksztalciuch sa co????



ok kurwa ...... ty dobijasz do 270 ??? pamietam swego czasu rozmowe jak to ty mowiles ze nigdy nie zarabiales mniej od zadnego norwega

270 ? to nawet kurwa nie trzeba w branzy olejowej pracowac zeby takie stawki mniec , no i nie odpowiedziales wtedy skad wziales ten podatek 35 %...

generalnie tak sobie tylko przypomnialem nie chce zmieniac tematu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok