Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
halina manka Maryjka Funga Arek 00 Beata K Krzysztof Erne (3373 niezalogowanych)
5 Postów
Witold Dębiec
(332311)
Wiking
Szkoda mi tej dziewczyny. Sam mam podobną sytuację
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
edward skoczolek
(edlardo)
Wiking
gdyby przyszło żyć norwegom w polsce to każdy popełnił by samobójstwo ot cała prawda a i zgadzam sie z kolegom że polak za granicom to najgorsza szmata w najgorszy tego słowa znaczeniu banda filozofów i nierobów oczywiście nie wszyscy pracowałem z mega fachowcami którzy nie wiedzieli z której strony poziomice przyłożyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Witold Dębiec
(332311)
Wiking
Jeśli was interesuje wypowiedzi norweżki o polakach to proszę:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(KING)
Nowicjusz
Wez sobie wiaderko wazeliny i przyjezdzaj. NAV juz na ciebie czeka z otwartymi rekami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Witold Dębiec
(332311)
Wiking
Szkoda że ja nie mogę pracować. Co najwyżej ochrona albo jako inforamatyk. Bo zdrowie mi nie pozwala. Na razie kończe szkołę. Zobaczymy jak to będzie czy Norwegia czy Szwecja. Ale prędzej Norwegia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Witold Dębiec
(332311)
Wiking
Renta to tylko w teorii. Rente dostają ci co mają naprawdę problemy. A nie ci co mają jakieś epi czy ZA:0
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Witold Dębiec
(332311)
Wiking
Do KING. Nie mam ochoty słuchać buractwa Polskiego. Bo słucham was na co dzień w Polsce. I troszkę Szacunku do ludzi KING!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
332311 napisał:
Polacy zachowóją się czasami tak samo jak ich znienawidzeni Żydzi. Wie ktoś z was ile wynosi roczna lub miesięczna stawka wypłacanej Renty w Norwegi. NAV nic to tym nie pisze. Może zna ktoś link i poda na pocztę do mnie. Bo jestem od urodzenia chory i mam z polski ręte socialną. Czy emigrant może ubiegać się o nią w Norwegi i jednocześnie pracować? A ja słyszałem że to Szwecja jest najbogatsza. A to nie prawda. Patrząc na zasiłki z Szweckiego ZUS. To grosze takie jak w Polsce. Wacha się od 1200- 2553 koron na miecha czyli na nasze 600 - 1300 zł. Ciekawe jakie są tu. I czy to prawda że tam jest lepiej. Bo mam do wyboru Norwegię albo Szwecje. Obecnie odkładam kasę na wyjazd. Hej du polakker

A na jakiej podstawie maja ci przynac rente?

Masz na mysli to: www.nav.no/no/Person/Pensjon/Uforepensjon
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
ty edlardo....kolegom..za granicom...nie rób dziada..plis
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
332311 napisał:
Do KING. Nie mam ochoty słuchać buractwa Polskiego. Bo słucham was na co dzień w Polsce. I troszkę Szacunku do ludzi KING!

to nie przyjezdzaj lepiej,nie bedziesz musial sluchac tych szmat i buractwa polskiego za granica,
a jak przyjedziesz to tez bedziesz polskim burakiem antysemita szmata,itd co tam jeszcze wypultales,
wiec jak?

szacunek smarku to sie nalezy tym ktorzy szanuja innych,
a ty narazie naublizales i teraz zebrasz o jakos pomoc?
kiepsko zaczoles,
a co do pracy ty albo wogule nie mozesz,a jak mozesz cokolwiek to znaczy ze mozesz tylko ci sie nie chce leniu.

"Bo słucham was na co dzień w Polsce"
was to znaczy kogo?a ty kim jestes?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok