Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Uwaga - złodzieje na lotnisku! - Norwegia

Czytali temat:
(540 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Uwaga - złodzieje na lotnisku!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
bogdan poskrobko
(bonty555)
Wiking
Już dwa razy próbowali mnie okraść polacy na lotnisku,stoja przed wejściem palac papierosa zagadują gdzie lecisz potem podchodzi ktoś wyrzucić smiecia lub zagasić papierosa i wtedy wypadają komus pieniądze zwinięte w rolon na oko ok. 40 50tys koron.Gosc który zagadal ze mna podnosi kase i chowa do kieszeni za chwile proponuje podzielenie się nimi jak z nim pojdziesz dzielic sie to on i jego kolesie oradna cie.Bez wielu szczegułow opisałem zdarzenie którego ofiara był mój kolega 30tys koron placz rodziny itp. ostrzegam nie ma darmowej kasy.uwazajcie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
bonty555 napisał:
Już dwa razy próbowali mnie okraść polacy na lotnisku,stoja przed wejściem palac papierosa zagadują gdzie lecisz potem podchodzi ktoś wyrzucić smiecia lub zagasić papierosa i wtedy wypadają komus pieniądze zwinięte w rolon na oko ok. 40 50tys koron.Gosc który zagadal ze mna podnosi kase i chowa do kieszeni za chwile proponuje podzielenie się nimi jak z nim pojdziesz dzielic sie to on i jego kolesie oradna cie.Bez wielu szczegułow opisałem zdarzenie którego ofiara był mój kolega 30tys koron placz rodziny itp. ostrzegam nie ma darmowej kasy.uwazajcie.

Czyli moral taki, nie wozic ze soba duzej ilosci gotowki i unikac rodakow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
bonty555 napisał:
Już dwa razy próbowali mnie okraść polacy na lotnisku,stoja przed wejściem palac papierosa zagadują gdzie lecisz potem podchodzi ktoś wyrzucić smiecia lub zagasić papierosa i wtedy wypadają komus pieniądze zwinięte w rolon na oko ok. 40 50tys koron.Gosc który zagadal ze mna podnosi kase i chowa do kieszeni za chwile proponuje podzielenie się nimi jak z nim pojdziesz dzielic sie to on i jego kolesie oradna cie.Bez wielu szczegułow opisałem zdarzenie którego ofiara był mój kolega 30tys koron placz rodziny itp. ostrzegam nie ma darmowej kasy.uwazajcie.


...podzielenie kasy ??? to tylko frajer sie na to nabierze....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
155 Postów

(Motyl)
Stały Bywalec
bonty555 napisał:
Już dwa razy próbowali mnie okraść polacy na lotnisku,stoja przed wejściem palac papierosa zagadują gdzie lecisz potem podchodzi ktoś wyrzucić smiecia lub zagasić papierosa i wtedy wypadają komus pieniądze zwinięte w rolon na oko ok. 40 50tys koron.Gosc który zagadal ze mna podnosi kase i chowa do kieszeni za chwile proponuje podzielenie się nimi jak z nim pojdziesz dzielic sie to on i jego kolesie oradna cie.Bez wielu szczegułow opisałem zdarzenie którego ofiara był mój kolega 30tys koron placz rodziny itp. ostrzegam nie ma darmowej kasy.uwazajcie. CZyli okradli zlodzieja bo on sam chcial okrasc kogoś kto niby zgubił pieniądze. Dobrze chujowi!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Anna Asker
(Annaasker)
Wiking
Jesteś normalnym facetem z jajami, na parterze jest policja. Ja nie miałabym problemu na gnidę zameldować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
bogdan poskrobko
(bonty555)
Wiking
byłem lecz to jest norwegia policja wyjechała będzie za 2godz a celnicy żadnego zainteresowania nie wykazali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok