Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
emilia laura (2791 niezalogowanych)
7 Postów
sowa zielona
(zielonasowa)
Wiking
Tyle razy w zyciu sie przewracamy,ale wstajemi i idziemy dalej.

Wiec komunikat dla tych PANOW co sie zarzekaja ze juz nigdy nie pomoga pokrzywdzonej osobie.Tylko dlatego ze raz okazali sie "rycerscy" i spotkala ich nagroda nie taka jaka oczekiwali
.Czy nastepnym razem widzac jak facet oklada kobiete lub dziecko bedziecie mogli przejsc obojetnie ?
Tylko dlatego ze kiedys nikt sie nie odwdzieczyl za okazanie pomocy.
Jesli tak to gratuluje braku empatii do drugiego czlowieka i zaniku sumienia....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
109 Postów

(monia37)
Początkujący
Reagujcie panowie , jeżeli macie wpływ na życie kobiety bitej zawsze warto , w tv widziałam reportaż kobiety maltretowanej przez partnera której życie odmienił policjant , coś w niej pękło i wyszła z tego koszmaru. Czasem tak niewiele trzeba................
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
tomasz tomasz
(rogaland82)
Nowicjusz
Jesli glupota i testosteron uderza do glowy,jesli potrzebujesz chamie odrobinke sie rozciagnac,masz nieokielznana ochote uderzyc kobiete w twarz,i masz wolny czas-przyodzieje peruke,ladnie sie umaluje mozemy sie umowic.Pisz na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
tomasz tomasz
(rogaland82)
Nowicjusz
Rawiak napisał:
No ja przyznam że uratowałem pewną panią gdy mąż próbował zrobić sobie z niej worek treningowy.
Wkroczyłem do akcji a że chłopisko było wielkie to straszny łomot dostałem.
Fakt jest taki że obroniłem bezbronną istotkę swoim ciałem.
A finał jest taki, że kobieta którą próbowałem ratować, dziś jest moją żoną.
Pomimo że strasznie oberwałem to w rezultacie ten frajer przegrał.
Kiedys,bedac na juwenaliach w Toruniu,bylem swiadkiem sceny,w ktorej facet okladal kobiete...Zareagowalem impulsywnie broniac kobiete przed tyranem.jakiez bylo moje zdziwienie,wtedy kiedy lezacy tyran z braku oddechu wzbudzil litosc owej kobiety,ktora krzykiem i atakiem w moja strone -zaczela mnie okladac swoimi malymi,raczkami a przy tym wyzywajac mnie od bandytow..... coz-MILOSC
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
Imperator1988 napisał:
A niech proletariusze tluka zony ile wejdzie.... moze sie czegos inne naucza przy okazji zanim uznaja iz "Opalony letnim sloncem operator lopaty na metanabolu, ktory w kazdym zdaniu chociaz raz uzywa "kurwa" " to jest najlepszy kandydat na "super meza".

Same tak sobie wybieraja to niech dostaja to co wybraly.... o ile nie ma "malzenstw z przymusu" jak u muzoli to znaczy ze jest wolny wybor. A kazdy wybor ma konsekwencje. Wiec skoro takich wyborow dokonuja to niech sie praktycznie przekonuja o konsekwencjach....

Niby czemu komus by mialo byc zal tego ze ktos dokonuje bezmyslnych wyborow na podstawie no wlasnie.... jak one sobie dobieraja mezow? Na podstawie tego ktory "glupszy" czy moze ktory bardziej "chamski" ?


no jak każdy miałby dostać w łeb za to, że podjął złą decyzję, to każdy z ludzi dostałby co najmniej raz pranie... no logika na medal.
to, że ktoś nie potrafi dostrzec pewnych rzeczy zawczasu czy nie ma oleju w głowie, nie oznacza, że trzeba go bić; a już zwłaszcza, że mu się należy. w Polsce jest społeczne przyzwolenie na bicie dzieci i żon, a czasem mężów. kuriozum!
Kategoryczne NIE dla przemocy w domu tym samym wyrażam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
PACIFIC napisał:
No cóż bicie słabszego człowieka przez silniejszego jest godne potępienia.
Trudno jest mi pojąć jak człowiek może uderzyć kobietę.
Na takie czyny nie ma żadnego usprawiedliwienia.
Dla mnie jest to nie pojęte.

Ale jeszcze trudniej było mi pojąć jak kiedyś pewnego upalnego lipcowego wieczora w Hiszpanii.
Jestem na ustronnej plaży a tu koleś w dość brutalny sposób okłada kobietę.
Nie wiele myśląc pobiegłem na ratunek.
Sprzedałem kolesiowi liścia który powalił go na kolana.
Nagle poczułem jak w moje plecy wbijają się pazury.
Myślę sobie Boże co to.
Okazało się że są to pazury kobiety której pośpieszyłem na ratunek.
Zwątpiłem, nie takiego podziękowania oczekiwałem.
Zdarzenie to nauczyło mnie aby się nie wtrącać gdy jakiś człowiek bije swoją durną babę.



a skąd masz pewność, że każda, która jest bita jest durna???? może ta akurat była, a następna to ofiara, która potrzebuje pomocy. skąd masz pewność, że to jest para, a nie jakiś debil próbuje skrzywdzić przypadkową kobietę, która już nie ma siły wzywać pomocy? jakby rodzić bił dziecko, to też byś nic nie zrobił? a jakby jakaś "helga" okładała "durnego" jasia to też byś nic nie zrobił? nie dajmy się znieczulić na ludzką krzywdę!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok