Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
anna js Gregri (2252 niezalogowanych)
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Rawiak: To ty nie wiesz ze jasta lubuje sie w narodzie ktory ludzmi z taka czapeczka dokladal do pieca niczym weglem na obozie? Gdyby zyl w tamtych czasach i jego szkopscy panowie by zezwolili, to ich podnozek by osobiscie chetnie dorzucal do tego pieca zarowno Izrealitami jak i Polakami....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wioletta Sajan
(WiolettaSajan)
Wiking
Dyskusja poniżej poziomu intelektualnego szympansa, brawo rodacy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
"Litwini i Polacy, którzy szukają pracy w Norwegii, chętnie zabierają ze sobą rodzinę, kiedy odkrywają, że mogą osiedlić się tu za darmo, otrzymują między innymi darmową opiekę zdrowotną i korzyści z tytułu ubezpieczeń społecznych."

Za darmo? A gdzie to dają polakom, mieszkania i domy za darmo i gdzie to Polacy nie muszę płacić podatków? Ja nie mam nic za darmo, za wszystko słono muszę płacić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Bogdan NORD-TRANSPORT
(NordTransport)
Wiking
Ta Pakistańska ŚWINIA Mazyar Keshavari - jest uchodźca a raczej był , oczywiście teraz jest obywatelem Norweskim , to tacy jak on i jemu podobni UCHODŹCY , ZA NASZE PIENIADZE Z PODATKÓW MAJA WSZYSTKO ZA DARMO W Norwegii , to z takimi jak ON trzeba walczyć - To czysty RASIZM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Wy serio nic nierozumiecie. Przynajmniej wielu nierozumie. Ten ktos wlasnie poto tam jest aby mogl mowic cos takiego i zeby socjalisci niemogli zaczac krzyczec rasizm. A nie moze wprost powiedziec ze chodzi mu o muzoli w tym referendum bo by i tak powiedzieli ze rasizm wiec mowi okrezna droga. Chodzi aby moc doprowadzic do tego referendum.

A program FrP jest na stronie partii gdzie mozna przeczytac ze to azylantow uwazaja za pasozyty a pracownisiow z EØS za pozytecznych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Imperator1988 napisał:
Wy serio nic nierozumiecie. Przynajmniej wielu nierozumie. Ten ktos wlasnie poto tam jest aby mogl mowic cos takiego i zeby socjalisci niemogli zaczac krzyczec rasizm. A nie moze wprost powiedziec ze chodzi mu o muzoli w tym referendum bo by i tak powiedzieli ze rasizm wiec mowi okrezna droga. Chodzi aby moc doprowadzic do tego referendum.

A program FrP jest na stronie partii gdzie mozna przeczytac ze to azylantow uwazaja za pasozyty a pracownisiow z EØS za pozytecznych.

a pierdzistolkow z NAVu uwazaja za najwieksze bagno i niepotrzebne zlo....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
A rørlegger to chyba niedawno wyszedl z kanalu skoro nie wie ze NAV mnie nieinteresuje juz od dawna obecnie Fylkesmannen a za chwile fioletowa czapeczka i paleczka oraz påtale kryminalnych proletariuszy do sadu

Pozatym NAV bedzie niepotrzebny gdy juz nie bedzie zadnych zasilkow w idealnym kapitalizmie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Imperator1988 napisał:
A rørlegger to chyba niedawno wyszedl z kanalu skoro nie wie ze NAV mnie nieinteresuje juz od dawna obecnie Fylkesmannen a za chwile fioletowa czapeczka i paleczka oraz påtale kryminalnych proletariuszy do sadu

Pozatym NAV bedzie niepotrzebny gdy juz nie bedzie zadnych zasilkow w idealnym kapitalizmie

urzedas to urzedas.... ja jestem od wody a w kanale i smrodach to siedza inne glaby, najczesciej na rzadowej posadce z komuny vann og avløpsetaten ) wiec zjazd szczylu....

a wojewoda to tez pierdzistolek, czyz niee??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
M. M.
(M12tri)
Nowicjusz
A może z innej strony. Może lepiej, żeby ciapaki pierdziały w stołek, a reszta emigrantów pracowała? W ten sposób zawsze obibokom narodów wschodnich łatwiej jest się wybielić, bo "ja chociaż pracuję, a u ciapaków tylko reprodukcja i zasiłki na dzieci".
A teraz poważniej. Śmierdziuchy z bliskiego wschodu nie przybyły tu, by pracować. W ich głowach jest ukryta misja, poparta Koranem. Oczywiście, nie wszyscy! (zawsze można tak napisać, chociaż wiadomo, że znaczna większość).
Cóż, sprawa jest prosta. Póki co, jestem zadowolony (dumny?) z tego, że w Polsce jeszcze nie ma tej zarazy. Zawsze pozostaje opcja przytulenia kilku koron i powrót do Ojczyzny. Gorzej mają Norwegowie (abstrakcja?), bo oni już nię będą mieli gdzie uciec (np. podobnie jak teraz Francuzi). Ot, takie przemyślenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Yatsek: Urzad wojewodzki jest chwilowo potrzebny nawet FrP niechce tego kasowac Ale to jeszcze tylko z miesiac niecaly A potem fioletowa czapeczka, paleczka, påtalemyndighet oraz politimyndighet.... Tylu kryminalnych proletariuszy do oskarzenia w sadzie.... i ta satysfakcja gdy sad zatwierdzi forslag til straff.... w koncu odpowiednia praca gdzie bedzie mozna sie realizowac w pracy koniec z nudzeniem sie

A rørlegger to rørlegger raz bedzie woda a raz zatkany kanal, nie bez powodu norski mowia rørlegger a nie hydrauliker

@MaciejeM: Co do sytuacji w Norwegii to jedynie norski glosujace na FrP rozumieja co sie dzieje. Reszta jak stadko socjalistycznych baranow wedruje ku "rzezni"....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok