Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Wiesława Woźniak (995 niezalogowanych)
1 Post
witold piekarz
(promil_69)
Wiking
ta ministra ma jaja!!!!! tak trzymac,|!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Nasi rodacy kochaja wieprzowine to i jej sprzedaz trzyma sie na wysokim poziomie bo ktoz nie jadl svinekottletera za 38 NOK?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
każdy ma prawo jeść co chce, a muzole jak nie chcą to niech nie jedzą, niech jedzą błoto i siano jeśli tak im się podoba, ale wara od innych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
lewaki mają tam sprane mózgi i są taki głupi, że dla normalnego człowieka jest to niepojęte
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Hardi napisał:
każdy ma prawo jeść co chce, a muzole jak nie chcą to niech nie jedzą, niech jedzą błoto i siano jeśli tak im się podoba, ale wara od innych


więc ja mam postulat...."MY POLACY JAKO NAJWIĘKSZA MNIEJSZOŚĆ NARODOWA ...ŻĄDAMY...
KIEŁBASA POLSKA W SKLEPACH CAŁEGO KRÓLESTWA...koniecznie zwyczajna ....POLSKIE PIWO...ŻYWIEC ALBO TYSKIE...(przemytowi mówimy głośne NIE...)...KOŚĆIOŁY KATOLICKIE CO 500m....(MODLITWY TYLKO PO POLSKU....)...KISZONA KAPUSTA ,OGÓRKI...Z POLSKI...(Tureckim mówimy ...NIE.... itp itd
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
kościoła katolickim mówię nie., tzn jak ktoś chce niech sobie chodzi jego sprawa, u mnie w mieście do kościoła katolickiego przychodzi około 5% tutejszych polaków, więc nie mówiłbym, że Polacy = katolicy, a co do kiełbasy itd. to nie miałbym nic przeciwko aby były dostępne w większej ilości sklepach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Hardi napisał:
kościoła katolickim mówię nie., tzn jak ktoś chce niech sobie chodzi jego sprawa, u mnie w mieście do kościoła katolickiego przychodzi około 5% tutejszych polaków, więc nie mówiłbym, że Polacy = katolicy, a co do kiełbasy itd. to nie miałbym nic przeciwko aby były dostępne w większej ilości sklepach

a feeee kolego na Polskość plujesz... Kościół to Polska ...Polska to Kościół...Krzyz...Krzyz...Krzyz...broncie krzyza mwie.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
karlossobon napisał:
jesli chodzi o zcislosc to mieso wieprzowe nie jest zdrowe, nie powinno sie og jesc czesto wiec to wyjdzie na dobre nawet i norwegom, a stawianie wieprzowiny powyzej np. miesa indyczego to czysta paranoja,
niech autor zasiegnie wiedzy na ten temat a potem pisze i niech nie przedstawia miesa indyczego jako bezwartosciowe bo jest zdrowsze od wieprzowiny czy nawet od drobiu (kurzego)...
Polecam jeszcze raz dokładne przeanalizowanie artykułu bo nie zrozumiałeś sensu. Albo może 2 razy jeszcze przeczytaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(karlossobon)
Wiking
calkowicie sie zgadzam z tym co ta pani powiedziala i tak samo powinna postapic glowa kazdego kraju, ale moj tekst dotyczyl sprawy czysto kulinarnej, interesuje sie dosyc dlugo zdrowym odzywianiem i mam wiedze w tym temacie.
To prawda ze kazdy powinien jesc to na co ma ochote ale to ze np ludzie spozywaja duzo wieprzowiny nie jest dowodem na to ze jest ona zdrowa. W artykule przedstawiono indycze parowki jako bezwartosciowe w porownaniu z wieprzowina a to po prostu nie prawda, jest raczej odwrotnie.
Spozywanie np. w naszej polsce duzych ilosci miesa wieprzowego ma odzwierciedlenie w oplakanym stanie zdrowia polakow - niestety, po za tym nie na darmo prawo mojzeszowe zkazywalo spozywac wieprzowiny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(karlossobon)
Wiking
polecam raczej przeanalizowac moj komentarz w celu leprzego zrozumienia...jestem zwolennikiem jedzenia tego na co kazdy ma ochote, ale to nie ma zadnego wplywu na to czy cos jest zdrowsze czy nie.
np, to ze duzo ludzi pali papierosy nie swiadczy ze sa one zdrowe , i tak jest z pieprzowina.
a norwedzy w tej calej swojej glupocie bycia elastycznymi wobec innych kultor wyjda dobrze ograniczajac spozycie wieprzowiny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok