Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Paweł Paweł Paulina Xxx Batłomiej :) (2142 niezalogowanych)
10 Postów
Michu xxx
(Perkele)
Wiking
MisiekUszatek napisał:
AndersB napisał:
MisiekUszatek napisał:
Perkele napisał:
A potem mówią PATRZ POLACY...
I taki masz z tym problem? Patrzac na Ciebie (bez obrazy), nie raz pewnie lepiej przytańczyłeś niz ta cala ekipa z porzadnym afterkiem
Miej wyjebane, swiata nie naprawisz, a jezeli wstydzisz sie tego, ze jestes Polakiem, to zawsze mozesz zostac np. Mongołem :-P Poki co nie maja jeszcze takich programow pokroju "Ekipa..."
...no i co najwazniejsze, nie sa Polakami, za ktorych Ci tak wstyd!
Czy to nie glupie? Pzdr

Ps. Nie wstyd Ci, ze koleś biega w skarpetkach i sandalach? Bo mi troche tak hahaha
Masz racje ale... Jest pewna różnica, oni z siebie zrobili idiotów przed kamerami i jak dla mnie to nie ma za co ich podziwiać, wiec nie rozumiem czym sie podniecasz ŻENADA PO PROSTU


Zrozum, tu nie chodzi o podniecanie sie, podziwianie czy tez pochwalanie tego. Chodzi o to jak My - rodacy potrafimy udawac tych, ktorymi nie jestesmy, nowobogadcy za miedzią wstydzacy sie brata na obczyznie. Wstyd to jest wtedy jak maz, zonie przypier***oli, a nie program w TV. Tak bardzo ludzie chca kreowac sie na idealnych na obczyznie, jadac swojego jak po g***nie. To jest WSTYD, ze nosimy przyklejana nam latke dwulicowcow, hejterow i zawistnych zazdrosnikow. Obcokrajowcy trzymaja sie razem, bo na tym polega braterstwo, a moj rodak, rodaka w dol wpier***oli i TO JEST WSTYD!



To pokaż swoją mordę jak się nie wstydzisz na tym forum i dopiero mów coś z sensem... Wypowiadasz się jak maja inni postępować a sam nie lepszy jesteś hejter. Miej jaja bo takim anonimem to nic nie zwojujesz jedynie śmiech Bez urazy ziomek kij ma dwa końce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(MisiekUszatek)
Wiking
Perkele napisał:
MisiekUszatek napisał:
AndersB napisał:
MisiekUszatek napisał:
Perkele napisał:
A potem mówią PATRZ POLACY...
I taki masz z tym problem? Patrzac na Ciebie (bez obrazy), nie raz pewnie lepiej przytańczyłeś niz ta cala ekipa z porzadnym afterkiem
Miej wyjebane, swiata nie naprawisz, a jezeli wstydzisz sie tego, ze jestes Polakiem, to zawsze mozesz zostac np. Mongołem :-P Poki co nie maja jeszcze takich programow pokroju "Ekipa..."
...no i co najwazniejsze, nie sa Polakami, za ktorych Ci tak wstyd!
Czy to nie glupie? Pzdr

Ps. Nie wstyd Ci, ze koleś biega w skarpetkach i sandalach? Bo mi troche tak hahaha
Masz racje ale... Jest pewna różnica, oni z siebie zrobili idiotów przed kamerami i jak dla mnie to nie ma za co ich podziwiać, wiec nie rozumiem czym sie podniecasz ŻENADA PO PROSTU


Zrozum, tu nie chodzi o podniecanie sie, podziwianie czy tez pochwalanie tego. Chodzi o to jak My - rodacy potrafimy udawac tych, ktorymi nie jestesmy, nowobogadcy za miedzią wstydzacy sie brata na obczyznie. Wstyd to jest wtedy jak maz, zonie przypier***oli, a nie program w TV. Tak bardzo ludzie chca kreowac sie na idealnych na obczyznie, jadac swojego jak po g***nie. To jest WSTYD, ze nosimy przyklejana nam latke dwulicowcow, hejterow i zawistnych zazdrosnikow. Obcokrajowcy trzymaja sie razem, bo na tym polega braterstwo, a moj rodak, rodaka w dol wpier***oli i TO JEST WSTYD!



To pokaż swoją mordę jak się nie wstydzisz na tym forum i dopiero mów coś z sensem... Wypowiadasz się jak maja inni postępować a sam nie lepszy jesteś hejter. Miej jaja bo takim anonimem to nic nie zwojujesz jedynie śmiech Bez urazy ziomek kij ma dwa końce


Po co te nerwy "Apollo"? Mordę? Starzy o Twojej twarzy mowili i tak Ci to zostalo? Nie przerzucaj swojego nieszczescia na innych Ciekaw jestes mojej "mordy"? Wygoogluj sobie Misia Uszatka, to zaspokoisz swoja ciekawosc Wygoogluj sobie tez, slowo "hejter", to bedziesz wiedzial o czym mowa, a jak juz bedziesz wiedzial, ze to o Tobie m.in mowa, to bedziesz mogl zajac stanowisko. Tu kolezko wypowiadam swoje zdanie wlasnie o takich typach jak Ty, marudzacych i narzekajacych. Przyznaj Ziomus, ze sam nie lubisz takich ludzi . Pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
patim napisał:




Obciach w 8 krajach Europy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jak nie łyski z mlekiem, to kierowca bombowca spod Krakowa
albo Warsaw Whore
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Obciach w 8 krajach Europy!
zauwaz napis wiocha.pl na zdjeciu

a na porzadne filmy brakuje pieniedzy ludzie zbieraja datki albo obcokrajowcy robia to za polski rzad ,ktory znajduje tylko kase na jakies poklosia



Włoski komiks o Janie Karskim

niezalezna.pl/50816-wloski-komiks-o-janie-karskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Warsaw Whore
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok