Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nauka norweskiego w domu - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof ....... Janusz Xxxx K F iwona bartkowiak Mirek Klusek (1165 niezalogowanych)
1 Post
Iwan Dwozan
(Iwanko)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Nauka norweskiego w domu
Witam.
Czy jest mozliwosc obejrzenie jednej lekcji , w jaki sposób jest prowadzona lekcja i.tp
Pozdrawiam Iwan Dwozan
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Rafał M.
(moon5)
Wiking
Tytuł ciekawy: "Nauka norweskiego w domu"
Spodziewałem się porównania wad i zalet różnych opcji, może kilku firm świadczących takie usługi, listy dobrych stron webowych z materiałami do nauki, itp.
A to co widać powinno mieć tytuł:
"REKLAMA: Nauka norweskiego w domu z Empikiem"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
ona1980 ona1980
(ona1980)
Wiking
Reklame musza miec bo maja problemy z zebraniem grupy na dany kurs i zwodza ludzi nie informujac o przesunieciu kursu i ustaleniu nowego terminu ....jezeli chodzi o samych lektorow to jest jedna wielka loteria jak trafisz na starsza osobe z doswiadczeniem, jest ok, gorzej jak trafi sie na mloda dziewczyne ktora nie wie po co tam jest- nie ma organizacji, nie umie wyjasnic podstawowych zasad i co chwila robi hahaha nie wiedziec z czego....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Grzegorz Kurowski
(arkadias)
Wiking
Uczmy się norweskiego, wracajmy do korzeni
odkrywcy.pl/kat,1037767,title,Mieszko-I-...l?smg4sticaid=61203a
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
BEATA P
(AMBER)
Wiking
Witam nie polecam lektor to naprawdę loteria dużo czasu traci sie na odp.innych uczestników kursu no i wypowiedzenie umowy kończy sie tak ze musisz im dopłacić ,podaje na swoim przykładzie zapisałem sie zapłaciłam całość po długim oczekiwaniu dostałam zestaw chińskiej jakości (słuchawki) po 4 zajęciach stwierdziłam że to nie dla mnie wiec rezygnacja ,tak to wymyślili ze miałam dopłacić , nie zrobiłam tego i cisza już rok .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Po co komu,norweski w domu?!

p/s.
pomijajac folksdojczow,oraz inne sprzedajne swinie,mowiace do Polskich dzieci,belkotem potomkow odyna!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(magdalenka83)
Wiking
A ja byłam na kursie i podobało mi się, miałam podstawy i chciałam nauczyć się lepiej mówić, co prawda inni mieli dużo pytań, ale dzięki temu się uczyłam, skończyłam kurs miesiąc temu i zapiszę się od luutego żeby do czerwca już pewnie mówić.. pzodrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Monika Górska
(Monika_G)
Wiking
Czesc wszystim, znajoma mi to polecała bo ona nie umiała kompletnie nic, przyjechała tu do męża, nauczyła się całkiem dobrze podstaw, poza tym w Polsce empik ma dobrą opinie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Co prawda , pisałem już o tym w innym temacie , jednak się powtórzę .
Za taką kwotę - 2500zł ~ 5000nok to śmiało , można się udać Tu na Miejscu na Kurs do Szkoły Gminnej i będzie lepszy efekt ...!
---
Również wstępnie zapisałem się na powyższy , ponieważ inaczej , nie mogłem uzyskać pełnych Informacji jakie Mnie interesowały .
---
Zakładałem , że to przedsięwzięcie jest Poważne , jednak nie byli w stanie spełnić tego co oferowali .
a zwłaszcza indywidualnej pory nauki !!!
---
A ponieważ jeżeli ktoś , już na samym początku , zmienia niektóre zasady, jakie wstępnie gwarantuje , to co dopiero może się dziać później , w trakcie trwania samego kursu ! .
---
A i nachalność NAGANIACZY jest godna Podziwu ... !
---
Trzy razy nagabywano Mnie Tu w Norge telefonicznie z Polski tylko bym się zdecydował i zapłacił ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Maaaaartyna)
Wiking
Może to i dobra metoda dla tych którzy właśnie nie mają warunków żeby pójść na kurs. Ale Ci wszyscy co maja taka możliwość to konieczne jest wyjscie z domu i nauka na kursie i to kurs jeden za drugim żeby nie robić przerw. Troche to kosztuje ale jak sie raz zainwestuje to pozniej jest juz duzo łatwiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok