Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Nauka norweskiego w domu Nauka w Norwegii
agnieszka.kajka@mojnorwegia.pl 12 stycznia 2014
14:09

Nauka norweskiego w domu

9
Skomentuj
Praca, dom, rodzina... ciężko jest znaleźć wolną chwilę na naukę norweskiego w zorganizowanych grupach. Na dojazdy trzeba również poświęcić mnóstwo czasu. Podpowiadamy co zrobić, aby nauczyć się norweskiego w domowym zaciszu!Wielu z was przyjechało do Norwegii, aby zacząć tam nowe życie. Być może jednym z waszych postanowień noworocznych było podjęcie nauki języka? Norweski jest dla nas dosyć egzotyczny, trochę podobny do angielskiego i niemieckiego, ale w praktyce brzmi i wygląda na dosyć skomplikowany.

Dla części z was rozwiązaniem będzie podjęcie nauki w zorganizowanych grupach. Ale do czasu zajęć trzeba się dostosować, a nie każdy jest w tak komfortowej sytuacji. Kiedy za oknem jest zimno i pada śnieg dojazdy również stają się uciążliwe.

Istnieje jednak idealne wyjście z sytuacji. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu, aby móc uczestniczyć w zajęciach z języka norweskiego, prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanego lektora. Empik School Online oferuje wam możliwość nauki norweskiego bez konieczności wychodzenia z domu.

Nauka w domu
foto: IG/olsen90adri


Każda lekcja w Empik School Online jest nagrywana, dlatego możesz ją obejrzeć w każdej chwili, kiedy tylko zechcesz. W Empik School Online zajęcia, tak jak na tradycyjnym kursie, prowadzi lektor „na żywo". Co ważne, porę zajęć możecie dostosować do siebie! Spotkania online odbywają się regularnie (od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-23:00), w małych grupach (ok. 6 osób), co pozwoli Ci optymalnie wykorzystać czas na konwersacje w czasie lekcji. Do nauki wystarczy komputer, Internet i słuchawki z mikrofonem (które dostaniesz gratis).

Z oferty skorzystało już wiele osób, które są bardzo zadowolone z rezultatów nauki:

„Do Norwegii przyjechałam w listopadzie. Mąż miał tutaj pracę, a ja nie chciałam siedzieć bezczynnie. Mieszkamy jednak w niewielkiej miejscowości, więc podjęcie nauki języka było bardzo utrudnione. Dzięki lekcjom prowadzonym przez profesjonalnego lektora nauka przychodziła mi bezboleśnie. Nie spodziewałam się aż tak dobrych rezultatów, ponieważ nie jestem już najmłodsza i ciężko czasem zapamiętać dużą ilość nowych informacji. Po miesiącu nauki mogę jednak swobodnie porozumieć się w sklepie, czy też kupić bilet w autobusie."

Helena (57l.), Bø w Telemark

„Moja praca charakteryzuje się tym, że często zmieniają się godziny dyżurów. Bywa też, że dostanę niespodziewany telefon i muszę jak najszybciej pojawić się na hali produkcyjnej. Jestem tutaj już od kilku lat, ale jakoś nigdy nie było czasu na porządne zabranie się za norweski. Było mi jednak wstyd, że jestem tutaj, mam pracę, a potrafię najwyżej kupić bułki i mleko w sklepie. Z kolegami z Norwegii rozmawiałem po angielsku. Kiedy zobaczyłem, że mogę sam ustalić godziny lekcji, to od razu zdecydowałem się na zapisanie na zajęcia. Jestem bardzo zadowolony z nauki z Empikiem. Okazało się, że norweski to prosty i przyjemny język. Z czystym sumieniem mogę te lekcje polecić wszystkim!"

Łukasz (30l.), Bergen

Szkoła online
foto: flickr/UBC Learning Commons


Specjalnie dla was Empik School Online przygotował specjalną promocję! Sto pierwszych osób, które wypełnią formularz na stronie szkoły, otrzyma voucher rabatowy w wysokości 400 złotych. Skontaktujcie się z pracownikami Empik School aby uzyskać więcej szczegółów dotyczących promocji.Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Gabriel PROTEST Gabriel PROTEST
Gabriel PROTEST Gabriel PROTEST 14-01-2014 12:21

Co prawda , pisałem już o tym w innym temacie , jednak się powtórzę .
Za taką kwotę - 2500zł ~ 5000nok to śmiało , można się udać Tu na Miejscu na Kurs do Szkoły Gminnej i będzie lepszy efekt ...!
---
Również wstępnie zapisałem się na powyższy , ponieważ inaczej , nie mogłem uzyskać pełnych Informacji jakie Mnie interesowały .
---
Zakładałem , że to przedsięwzięcie jest Poważne , jednak nie byli w stanie spełnić tego co oferowali .
a zwłaszcza indywidualnej pory nauki !!!
---
A ponieważ jeżeli ktoś , już na samym początku , zmienia niektóre zasady, jakie wstępnie gwarantuje , to co dopiero może się dziać później , w trakcie trwania samego kursu ! .
---
A i nachalność NAGANIACZY jest godna Podziwu ... !
---
Trzy razy nagabywano Mnie Tu w Norge telefonicznie z Polski tylko bym się zdecydował i zapłacił ...

8
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Monika Górska
Monika Górska 14-01-2014 11:34

Czesc wszystim, znajoma mi to polecała bo ona nie umiała kompletnie nic, przyjechała tu do męża, nauczyła się całkiem dobrze podstaw, poza tym w Polsce empik ma dobrą opinie...

8
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Magda Koniuszko
Magda Koniuszko 14-01-2014 11:07

A ja byłam na kursie i podobało mi się, miałam podstawy i chciałam nauczyć się lepiej mówić, co prawda inni mieli dużo pytań, ale dzięki temu się uczyłam, skończyłam kurs miesiąc temu i zapiszę się od luutego żeby do czerwca już pewnie mówić.. pzodrowionka

7
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
zdzi ra
zdzi ra 13-01-2014 17:30

Po co komu,norweski w domu?!

p/s.
pomijajac folksdojczow,oraz inne sprzedajne swinie,mowiace do Polskich dzieci,belkotem potomkow odyna!

7
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
BEATA P
BEATA P 13-01-2014 11:26

Witam nie polecam lektor to naprawdę loteria dużo czasu traci sie na odp.innych uczestników kursu no i wypowiedzenie umowy kończy sie tak ze musisz im dopłacić ,podaje na swoim przykładzie zapisałem sie zapłaciłam całość po długim oczekiwaniu dostałam zestaw chińskiej jakości (słuchawki) po 4 zajęciach stwierdziłam że to nie dla mnie wiec rezygnacja ,tak to wymyślili ze miałam dopłacić , nie zrobiłam tego i cisza już rok .

6
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Grzegorz Kurowski
Grzegorz Kurowski 13-01-2014 10:24

Uczmy się norweskiego, wracajmy do korzeni
odkrywcy.pl/kat,1037767,title,Mieszko-I-...l?smg4sticaid=61203a

5
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
ona1980 ona1980
ona1980 ona1980 13-01-2014 09:32

Reklame musza miec bo maja problemy z zebraniem grupy na dany kurs i zwodza ludzi nie informujac o przesunieciu kursu i ustaleniu nowego terminu ....jezeli chodzi o samych lektorow to jest jedna wielka loteria jak trafisz na starsza osobe z doswiadczeniem, jest ok, gorzej jak trafi sie na mloda dziewczyne ktora nie wie po co tam jest- nie ma organizacji, nie umie wyjasnic podstawowych zasad i co chwila robi hahaha nie wiedziec z czego....

10
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Rafał M.
Rafał M. 12-01-2014 23:40

Tytuł ciekawy: "Nauka norweskiego w domu"
Spodziewałem się porównania wad i zalet różnych opcji, może kilku firm świadczących takie usługi, listy dobrych stron webowych z materiałami do nauki, itp.
A to co widać powinno mieć tytuł:
"REKLAMA: Nauka norweskiego w domu z Empikiem"

4
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Avida Finans wprowadziła istotne zmiany dla klientów

Avida Finans wprowadziła istotne zmiany dla klientów

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr Reklama

Bliżej nas