Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norwegia przyjmuje bardzo dużo wniosków o azyl - Norwegia

Czytali temat:
Paweł Kwiatkowski ON Tamten lol2401 (1763 niezalogowanych)
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia przyjmuje bardzo dużo wniosków o azyl
Panie Boże chroń Polskę od tego syfu !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Nowicjusz
racja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
zwalniają więźniów, może by tak wypuścili A.Breivika
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Jeżeli jest w Was choć odrobinę człowieczeństwa, to proszę powstrzymajcie się od takich jak poniżej komentarzy! A AndersowiB, NIE ŻYCZĘ SPOTKANIA OKO W OKO Z KIMŚ TAKIM JAK JEGO IDOL...CHOCIAŻ MOŻE POWINNAM?!
A Boga nie ma tam, gdzie jest nienawiść i zło. Matiboy nie mieszaj więc Go do swoich próśb.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
lena1 napisał:
Jeżeli jest w Was choć odrobinę człowieczeństwa, to proszę powstrzymajcie się od takich jak poniżej komentarzy! A AndersowiB, NIE ŻYCZĘ SPOTKANIA OKO W OKO Z KIMŚ TAKIM JAK JEGO IDOL...CHOCIAŻ MOŻE POWINNAM?!
A Boga nie ma tam, gdzie jest nienawiść i zło. Matiboy nie mieszaj więc Go do swoich próśb.
nie napisałem nigdzie że to mój idol nie zrozumiałaś mnie. Przyjmują azylantów, pewnie niedługo usłyszymy o Breiviku 2. Trzeba gonić to bydło które chce opanować cały świat!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
Nie martw się Matiboy, wielu, jak nie większość z tych 'azylantów' to po prostu imigranci przebywający na terenie kraju nielegalnie, zajmujący się przemytem, sprzedażą jakiegoś syfu lub stręczycielstwem... występują o azyl w momencie, jak zostaną gdzieś skontrolowani, żeby chociaż jeszcze przez jakiś czas nie zostać pozbawionymi dochodu. Polsce to nie grozi, bo u nas gówno zarobią...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Dorota J
(unicornesss)
Wiking
AndersB napisał:
[quotenie napisałem nigdzie że to mój idol;) nie zrozumiałaś mnie. Przyjmują azylantów, pewnie niedługo usłyszymy o Breiviku 2. Trzeba gonić to bydło które chce opanować cały świat!!!![/quote]

zdefiniuj 'bydlo'?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
miałem na myśli islamistów którzy dyktują swoje zasady w nie swoim kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
ludzie czy wy naprawdę jesteście tak głupi , że dajecie się uwodzić temu multikulturyzmowi ? na szczęście niektórzy mają jeszcze swoje zdanie , chocia poprawnie politycznie ono nie jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Jeżeli jest w Was choć odrobinę człowieczeństwa, to proszę powstrzymajcie się od takich jak poniżej komentarzy! A AndersowiB, NIE ŻYCZĘ SPOTKANIA OKO W OKO Z KIMŚ TAKIM JAK JEGO IDOL...CHOCIAŻ MOŻE POWINNAM?!
A Boga nie ma tam, gdzie jest nienawiść i zło. Matiboy nie mieszaj więc Go do swoich próśb.

moze najpierw popatrz na statystyki w jakich krajach jest najwiecej wnioskow o azyl
nie sa to kraje w bogate w ktorych obowiazuje islam np Arabia Saudyjska ,Jemen

tylko kraje gdzie jest wysoki socjal a na azylantow czychaja pokusy
kobiety w mini z gola glowa ,reklamy alkocholu ,wieprzowina na obiad
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok