Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Norweskie kino na listopadowe wieczory - Norwegia

Czytali temat:
Kuba Niewiarowski Olgierd Pasikonik M P (1587 niezalogowanych)
2 Posty

(abramary)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norweskie kino na listopadowe wieczory
Nie za wiele tych propozycji, a kino Skandynawskie ma dużo do zaoferowania, zwłaszcza filmów niskobudżetowych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Brakkefolket!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Lubię norweskie kino. Ostatnio zrobił na mnie wrażenie obraz pt Oslo 31 sierpnia. Polecam!
Co do Łowców Trolli ....to film chyba nie z mojego kręgu zainteresowań.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Brakkefolket
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Ciesielska
(Joanna17)
Wiking
Kongen av Bastoy...naprawdę świetny film..polecam.
Brakkefolket...no cóz...żenujące...why przedstawiają Polaków w takim właśnie świetle? A co z tymi, którzy żyją normalnie z rodzinami tutaj i bardzo dobrze sobie radzą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
To jest wlasnie - najgorsze barachlo!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Joanna17 napisał: Brakkefolket...no cóz...żenujące...
... przedstawiają Polaków w takim właśnie świetle?
... A co z tymi, którzy żyją normalnie z rodzinami tutaj i bardzo dobrze sobie radzą?

Z tym przedstawianiem to różnie bywa ,niemniej Faktycznie Filmik jest pod Publikę Norgów .
Którzy mają również podobne kłopoty i ze swoimi tubylcami , dlatego taka właśnie Odskocznia .
---
"Normalnych" nie ma sensu pokazywać , ponieważ tacy , są już prawie zasymilowani i to Normalne i zwyczajne , Oni nie rzucają się aż tak w oczy ... Jak Ci z Baraków ... .
---
Jednak w Barakach nie mieszkają tylko Polacy , Norgi też w takich warunkach mieszkają , na delegacjach po kraju ...
I po pracy w wolnym czasie , jak nie jadą do Rodzin , to też jest pijaństwo i syf w Ich obejściach .
---
Pewnie dlatego taki a nie inny Nasz obraz w TV .
---
Nie ma co się przejmować rolą , ponieważ ode tego są rolnicy , a ci jak wiadomo , wszystko olewają i siedzą w ciepełku na zapiecku ... .
---
My Inni ... róbmy swoje , by Nas Osobiście... nie wytykano Palcami ... .
---
Tak postępuje Rasowy Norg ... który jasno mówi

TO , że Mój Rodak upił się jak Świnia w Krakowie i zdemolował pół Hotelu to nie Moja Wina , tylko Tego Norga co to zrobił ... ! .
MI NIC do niego , ja za szkody nie płacę , a że jak będę w Tamtym Hotelu i się nasłucham o Moim Krajanie ... Cóż
Takie życie i Nigdzie nie ma na Ziemi Ideałów , ważne bym Ja sam zachowywał się godnie I TYLE co Dwa Motyle .
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
496 Postów
don wasyl
(donwasyl)
Wyjadacz
Fakt!
To takie typowe,dla tych folksdojczow co to sie naumili norweskiego belkotu i se kupili kredyt i im sie wydaje,ze im sie powodzi!
Ale to akurat najmniejszy problem,bo to juz przece nie Polacy,tylko przechszty jebane,co to dla kasy wlasna matke i rodzine sprzedadza!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
donwasyl napisał:
Fakt!
To takie typowe,dla tych folksdojczow co to sie naumili norweskiego belkotu
pszechszty jebane

nieznajomość obcych i swojego języka czasem może szkodzić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(abramary)
Wiking
Miało być o kinie norweskim i filmach, czy się mylę? Lena1 może coś jeszcze polecisz? Ja widziałem Hawaii-Oslo, podobał mi się, tak jak Kautokeino, był jeszcze Zakochani widzą Słonie ale to chyba Duńska produkcja, tak jak Jabłko Adama.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok