Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Tomasz Frelek A M Natalia Madeja Tamara E Martika Miszulec hei!sandokan Przemek Anonymous Łukasz Markiewicz Adrian 0777 (2129 niezalogowanych)
1 Post
Natalia Madeja
(NataliaMadeja)
Wiking
Panie 6578 ja nie prowadzę konwersacji z osobami tak ubogimi w myślenie i wypowiedź tego typu zaczynającą się od "te" bo ja nie jestem żadną Twoją koleżanką, więcej szacunku, bo chyba tym nie grzeszysz za specjalnie sądząc po wypowiedziach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
ponieważ nie jestem człowiekiem wścibskim więc nie interesuje mnie co inni robią w swoich łóżkach, niech sobie robią co chcą, byle trzymali się z dala ode mnie :-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Zawsze żygać mi się chcę jak widzę na ulicy, pedałów. To bezwarunkowy odruch. Reakcja na coś nie naturalnego. Tyle w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Mamo,mamo,pan kopie pana w tyłek (:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
mamo,mamo,pan panu chce zjeść siusiaka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Dwóch homoseksualistów uprawia seks.
Jeden mówi: - Dzisiaj musiałem zrobić test na AIDS.
- Co? To ty dopiero teraz mi to mówisz?
- Tylko żartowałem, lubię jak ci się dupa kurczy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Art Decor
(ArtDecor)
Wiking
Czasem mi sie wydaje ze norwgowie sa w jakis sposob zastraszeni, nie rozumiem tej wszczepionej politycznej poprawnosci. Czesto czytam o norweskiej tolerancji o akceptacji pederastii (termin medyczny nie wykreslony ze spisu) a gdy rozmawiam z norweskimi znajomymi, zaden z nich wyraza obrzydzenie w stosunku do homoseksualitow o swirach trans nie wspominajac. Tolerancja LGBT jest wymuszona przez prawo stworzone przez ukrywajacych sie HOMO politykow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
...jak to dobrze,ze ty juz wszystko wiesz !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
alexkawa napisał:
AndersB napisał:
Dwóch homoseksualistów uprawia seks.
Jeden mówi: - Dzisiaj musiałem zrobić test na AIDS.
- Co? To ty dopiero teraz mi to mówisz?
- Tylko żartowałem, lubię jak ci się dupa kurczy.


zart o tyle nieadekwatny, ze kraje skandynawskie i Szwajcaria sa czolowymi wylegarniami chorob w Europie w parach hetero malo, ktora dziewczyna, ktora poluje na norweskiego ksiecia to wie
w twoim rozumowaniu dupa to "dupa"i nie ma znaczenia, bo ty chyba pedał jestes,
p.s.ja tam wole kobiece pupcie

musi was bardzo bolec ta tragedia w rodzinie: wiadomosc ze masz syna pedała

czy córka lesba?

czy transwestyta urósł?

ludzie mają dorastać wsród zdrowych ludzi a nie wsrod pedałow i lesbów do qrwy nedzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Nowicjusz
Jezeli wszystko w Norwegii Wam przeszkadza (ciemni, geje, drogi alkohol) naprawde nie rozumiem po co tu siedzicie? Jest tyle innych krajow na swiecie, nie mowiac o powrocie do Polski. Zrobcie najpierw porzadek w Polsce, dopiero potem krytykujcie inne panstwa. Wejdzcie na fora Polakow w Szwajcarii, Niderlandach (www.mojaniderlandia.pl), itd. Wszedzie Polacy zieja jadem wobec krajow-gospodarzy, wykazujac przy tym brak elementarnej wiedzy na temat warunkow lokalnych, nie mowiac juz o znajomosci jezyka.Jezeli uwazamy, ze wszedzie jest nie tak i wszedzie nas zle traktuja, to albo mamy jako narod paranoje, albo naprawde jest z nami cos nie tak.

- sorry za podwojne wyslanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok