Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1635 Postów
Maniak
alexkawa napisał:
jasta102 napisał:
a w zasadzie to co takiego posiada niejaka Doda
że została gwiazdą w Polszy?

gdyby zdjąć z niej to kilo szpachli


no jak to co ma, a w zasadzie miala [gdy byla zwykla, prowincjonalna szara myszka z Bar'u]? mloda c3ke, z ktorej zrobila niejednokrotnie uzytek by sie wypromowac jako znana z tego, ze jest znana





Doda przed plastyka..czas Baru w Polzad
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
robert wisiewski
(pelikan123)
Wiking
To chyba marna proba wzbudzenia zainteresowania. Slyszalem ten shit, sluchac sie nie da. Ktos lozy hajs to i sesje sa Margeritta, udalo nagrac utwor? No, faktycznie, bije brawo, no i ten teledysk, chyba pomylilas epoki. Sesja, patrz wyzej. Btw "gadac bĘdą".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
może niech się coś pojawi w necie z kina akcji
tak jak w przypadku Pameli Anderson, czy Paris Hilton
to kiedyś bardzo podniosło popularność owych dam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
beznadziejna jest nic w niej szcegolnego nie mowi etego z zazdrosci czy kompleksow ..raczej moja jest to ocena poprostu aczkolwiek niepodoba mi sie ze mojanorwegia robi jej jakas szczegolna reklamy czyzmy jakies konekcje????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
mari66 napisał:
beznadziejna jest nic w niej szcegolnego nie mowi etego z zazdrosci czy kompleksow ..raczej moja jest to ocena poprostu aczkolwiek niepodoba mi sie ze mojanorwegia robi jej jakas szczegolna reklamy czyzmy jakies konekcje????

Moze ta Dominika, to chociaz zna jezyk polski w stopniu bardziej zaawansowanym niz Ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mateusz Kmieć
(matuszrle)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok